Apsiginkluoti aukštesniąja Gamtos jėga

Dvasinis darbas, Kūrėjas, Platinimas

Klausimas. Paprastas žmogus net neįtaria, kad prie mūsų priartėja kažkokia aukštesnioji jėga ir sukuria mūsų gyvenime problemas. Senovėje buvo pranašai, kurie žmonėms pasakodavo apie Kūrėjo veiksmus. O kas dabar paaiškins, kas su mumis vyksta?
Atsakymas. Kabalistų užduotis – paaiškinti visiems, kas vyksta, o svarbiausia – papasakoti, kad yra vaistai, galintys ištaisyti nemalonią situaciją, kurioje atsidūrėme. Turime galimybę visus neigiamus reiškinius paversti teigiamais, tamsą paversti šviesa.
Klausimas. Kokie pokyčiai mumyse turi įvykti?
Atsakymas. Visi pokyčiai turi vykti tik vienijimosi linkme, daugiau nieko nereikia. Reikia įveikti savo priešiškumą, neapykantą vienas kitam, abejingumą ir suprasti, kad tik vienydamiesi geruoju pritraukiame Aukštesniąją jėgą. Kai ši jėga įsikūnys mumyse, pelnysime patį nuostabiausią gyvenimą.
Kiekvienam teks mokytis vienijimosi metodikos, kad suprastų, ką ir kaip reikia daryti. Taip pelnysime puikų gyvenimą ir anuliuosime visas nelaimes, problemas, ligas, karus, visą antisemitizmą.
Savo rankose turime labai galingą ginklą ir to net neįtariame – štai kur visa problema. Žmonės turi sužinoti, kas yra Aukštesnioji jėga ir kaip ja naudotis vienijantis. Vyksta karas ne su išorės priešu, bet Izraelio tautos viduje.
O kol kas žmogų gąsdina užuominos apie Kūrėją, Aukštesniąją jėgą, juk jis šias sąvokas tapatina su įprastais religiniais stereotipais. Niekas iš tikrųjų nežino, kas slypi už šių sąvokų, bet kiekvienas savaip įsivaizduoja ir mano, kad supranta.
O iš tiesų Kūrėjas – tai bendroji Gamtos jėga. Yra daugybė jėgų, kurias tyrinėja fizika, chemija, biologija, zoologija, įvairiausių gamtos sistemų dėsniai. Tačiau pati bendriausia jėga, apimanti visas kitas jėgas, bendroji sistema, apimanti visas sistemas, vadinama Kūrėju. Štai ir viskas!
Kūrėjas – tai ne koks nors mistinis pavidalas, o bendroji jėga, turinti savyje visus savo sukurtus pasaulius. Todėl ji taip ir vadinasi.
Be to, Kūrėjas (bore) reiškia „ateik ir pamatyk“ (bo-re). Tai yra, galime „ateiti“, tobulėti taisydamiesi ir pamatyti. Artėjame Aukštesniosios jėgos link todėl, kad susisiejame vieni su kitais, taip kurdami savyje gebėjimą pajusti Kūrėją.
Egzistuoja savybių atitikimo dėsnis, pagal kurį galime pajusti tik tokį reiškinį, su kuriuo turime bendrų savybių. Tai kaip gi mums įgyti Kūrėjo savybių, kad galėtume Jį pajusti? Tokių savybių įgyjame vienydamiesi su kitais žmonėmis.

Iš programos „Rašo kabalistai. Paruošti Izraelio tautą Šviesai“, 3 dalis, 2014 m. rugpjūčio 20 d.

Daugiau šia tema skaitykite:

Asilas raitas ant žmogaus

Prasiskverbimo į Aukštesnįjį pasaulį formulė

Parengtis numeris vienas

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>