Kaip pakeisti įrašus gyvenimo dienoraštyje

Kabala ir kiti mokslai, Realybės suvokimas

Klausimas. Būna tokių neįprastų sapnų, kurie tarsi siunčia mums kažkokį pranešimą. Ar yra galimybė iššifruoti sapną?
Atsakymas. Aš niekada nesureikšmindavau savo sapnų ir nebandžiau prisiminti, kas prisisapnavo naktį.
Yra du žmonių tipai. Vieni susimąsto apie gyvenimo prasmę, o kiti tiesiog gyvena ir tiek. Jų nejaudina, dėl ko mes gyvename, koks gyvenimo tikslas: nugyveno savo laiką ir numirė, tarsi be to daugiau nieko nebūtų. Tokiems žmonėms itin svarbu, kas jiems nutiks rytoj, poryt, po dešimtmečio – juk jie aklos lemties rankose.
Todėl jie tikisi, kad bent kažką sužinoję apie savo ateitį, įstengs apsisaugoti nuo smūgių, pakeisti savo likimą. Bet dar klausimas, ar tai įmanoma. Juk jeigu neįmanoma, tai geriau nežinoti savo ateities. Kam jau dabar nerimauti dėl nelaimių, kurios nutiks man po trejų metų?
Jeigu man išpranašaus kažką gero, tada – sutinku. Tačiau aš juk nevaldau savo likimo ir man gali išpranašauti bet ką. Paprastai ilgainiui gyvenimas netampa geresnis.
Tik kabalistai turi instrumentus savo likimui pakeisti. Todėl jiems nereikia pranašiškų sapnų, jų aiškinimo. Juk jie kas akimirką aiškinasi, kaip teisingiau realizuoti savo gyvenimą, dėl kokio tikslo ir pačiu geriausiu, trumpiausiu keliu. Todėl jų lemtis yra jų rankose ir jiems nesvarbu, ką sapnavo.
Įsivaizduok, kad dabar tau parodys visą tavo gyvenimo knygą, surašytą tarsi dienoraštis. Ir tu galėsi perskaityti, kas tau nutiks šiandien, rytoj, poryt. Ar tai būtų gerai?
Komentaras. Žinoma! Juk dabar gyvename visiškoje nežinomybėje, neaišku, kas atsitiks rytoj.
Atsakymas. Nežinomybė – geriausia. Juk tavo dienoraštyje bus parašyta: antradienį tave apšauks, trečiadienį – atleis iš darbo, ketvirtadienį susilaužysi koją, penktadienį tavo sūnus kažką iškrės mokykloje. Visas mūsų gyvenimas susideda iš tokių įvykių.
Tai kam tai žinoti iš anksto? Kaip šiandien gyventum, žinodamas apie tuos visus nemalonumus, kurie įvyks po savaitės, mėnesio, metų? Tu nusimintum dėl tokio beviltiškumo. Todėl neverta mums atskleisti ateities.
Visai kas kita, jeigu šiame dienoraštyje galėsi pakeisti įrašus, pats jį parašyti. Štai to moko mus kabalos mokslas. Čia slypi tikrasis visų mūsų sapnų įminimas.

Iš 2015 m. sausio 11 d. 497-ojo pokalbio apie naująjį gyvenimą

Daugiau šia tema skaitykite:

Automatizmas ar sąmoningumas?

Pasaulio širdis

Neiškreiptas egoizmo pasaulio vaizdas

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>