Pasaulis laukia širdžių, o ne kapitalų sujungimo

Izraelis ir pasaulio tautos, Izraelis šiandien, Krizė, globalizacija

Klausimas. Šiandien radikalieji islamistai puola visus, ne tik žydus. Taip jie lyg ir sulygina visus, sukeldami solidarumo apraiškas. Bendra kančia duoda kažkokio suartėjimo tarp pasaulio tautų ir žydų pojūtį. Ar manote, kad tai – laikinas reiškinys?
Atsakymas. Galiausiai tai privers žydus suprasti antisemitizmo priežastį. Ji iracionali, t. y. aukščiau mūsų proto, aukščiau įprastinės logikos.
Ir tada jie prisikas iki antisemitizmo šaknų, naudodamiesi įvairiausiais pirminiais šaltiniais, ir, galbūt, priartės prie kabalos mokslo. Taip atskleis, kad neapykantos žydams priežastis ta, jog žydai neatlieka savo misijos – būti šviesa pasaulio tautoms.
Mes, žydai, egzistuojame šiame pasaulyje tik tam, kad sugrąžintume jam susijungimą, susiliejimą su Aukštesniąja jėga. Kitaip tariant, pirmiausiai turime suvienyti visą pasaulį ir tokia forma, kad bendroji gamtos jėga, vadinama Kūrėju, aukštesnioji gamta, įsikurtų šios vienybės viduje.
Klausimas. Bet Jūs pats pasakėte, kad žydai ir dabar atlieka šį darbą, kad padeda vienytis, megzti ryšius?
Atsakymas. Žydai mezga ryšius materialiame lygmenyje: technikos, finansų, kultūros, lavinimo, teatro, literatūros srityse. O aš kalbu apie ryšius vidiniame lygmenyje – apie širdžių sujungimą. Pirmiausiai turime sujungti visų žydų širdis, o paskui – visos žmonijos.
Čia slypi žydų darbas, kurio visi laukia. Visa kita, ką žydai yra atlikę, sukelia atvirkštinį efektą ir kitų tautų priimama kaip bandymai išvengti savo misijos.

Iš 2015 m. sausio 13 d. 499-ojo pokalbio apie naująjį gyvenimą

Daugiau šia tema skaitykite:

Dėkoti už kančias labiau nei už gėrį?

Neribotas egoizmo limitas

Dvasinis desantas

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>