Visi nori, kad jiems būtų gerai

Krizė, globalizacija

Visi nori, kad jiems būtų gerai šiame pasaulyje. Bet turime suprasti, kad šiame pasaulyje geriau jau nebus – bus tik blogiau. Greitai žemė ims sproginėti po mūsų kojomis, o iš viršaus kris atominės bombos.
Kodėl pasaulį užgriuvo visos šios jėgos? Jos verčia mus ieškoti sprendimų. O sprendimas vienas. Visos šios jėgos spaudžia mus dėl to, kad mes pakiltume į kitą egzistavimo lygmenį.
Iki šiol mes vystėmės negyvajame, augaliniame ir gyvūniniuose lygmenyse. Mūsų pasaulyje neegzistuoja nieko kito. Visas mūsų egzistavimas panašus į gyvūnų, mes esame beveik tame pačiame lygmenyje.
Jei mes norime pakilti į žmogaus, Adomo, pakopą, turime tapti panašūs į Kūrėją. Juk būtent tai reiškia būti žmogumi, Adomu, tai yra „panašiu“ (dome). Tai naujas egzistavimo lygmuo.
Mes vystėmės negyvojoje, augalinėje ir gyvūninėje pakopose ir dabar mūsų laukia kitas etapas: turime pakilti į naują pakopą. Todėl visos gamtos jėgos koncentruojasi į tai ir atsiskleidžia kabalos mokslas, kuris padeda mums pereiti į kitą lygmenį.
Gamtos jėgos supančioje aplinkoje ir žmonių visuomenėje išstumia mus iš apačios į viršų, versdamos pakilti. O kabalos mokslas skirtas tam, kad jo padedami ištrauktume save aukštyn ir pakiltume patys, be smūgių ir nemalonių spyrių.
Mums reikia pasinaudoti visomis šiomis priemonėmis, kad įžengtume į žmogaus lygmenį. Reikia išmokti naudotis gamtos jėgomis, kad pakiltume į kitą egzistencinį lygmenį, o ne įsitaisyti patogiai šiame pasaulyje tokia forma, kokios dabar esame.
Mūsų dabartinėje būsenoje mes jau niekada negyvensime geriau. Aš apie tai perspėju pastaruosius dešimt metų. Dar anksčiau kalbėjau apie krizę, kai visi juokėsi ir niekas manimi netikėjo. Man teko apie tai kalbėtis su žymiausiais ekonomikos ekspertais ir mokslininkais, ir jie tik nusijuokdavo išgirdę apie krizę.
Visi tada teigė, kad nėra jokios krizės. Bet šiandien jau niekas nesiginčija, kad krizė yra, o sprendimo, kaip ją įveikti, nėra.
Iš tikrųjų, iš žmogaus nereikalaujame nieko ypatingo. Reikia tik įsitraukti į mūsų integralaus švietimo metodiką, ir per šį ryšį žmogus gaus Šviesą, grąžinančią į šaltinį. Ir tada jo gyvenimas staiga susitvarkys stebuklingu būdu.

Iš 2015 m. vasario 4 d. pamokos pagal „Mokymas apie dešimt sfirų“

Daugiau šia tema skaitykite:

Ieškotojų karta

Ateitis vienalytėje visuomenėje

Vystymosi riba

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>