Dvasinių pakopų pajutimas

Dvasinis darbas

Klausimas. Kas yra pirmosios dvasinės pakopos pajutimas?
Atsakymas. Pirmoji dvasinė pakopa pajuntama tada, kai žmogus savo pastangomis nuolat žadina ryšyje tarp mūsų esančios Šviesos veikimą, nukreiptą į save.
Jeigu veržiuosi vienybės link, atskleidžiu, kad ši būsena jau egzistuoja. Bet stengdamasis ją pasiekti sukeliu šios bendros būsenos įtaką sau.
Kaip laidininkas, judantis magnetiniame lauke, sukelia elektros srovės atsiradimą, taip ir mes, siekdami savo kitos būsenos, sukeliame savyje ypatingos savybės, vadinamos „šviesa“, atsiradimą. Ir tada pajuntame kitą dvasinę pakopą.
Dvasinis pasaulis yra tai, kas egzistuoja ne mano fiziniame gyvūniniame kūne.
Šį kūną piešia man mano egoizmas. Kai tik veržiuosi išeiti virš jo, sukeliu sau ypatingą jėgą – taisančiąją šviesą (or makif).
Ji veikia mane man siekiant būsenos ne kūne, taiso, keičia mane, daro dvasingą, kitaip tariant, juntantį erdvę kūno išorėje. Taip šitai veikia.
Klausimas. Kokie dvasinių pakopų jutimo požymiai?
Atsakymas. Kiekvienoje dvasinėje pakopoje jaučiu visiškai naują pasaulį! Bet tai ne tas pasaulis, kuris dabar yra manyje ir prieš mane. Kas kartą jis atsiskleidžia kaip nauja visata, naujas savęs ir mane supančiųjų pajutimas, naujas Kūrėjo, kuriame atrandame save kaip razinas tešloje, pojūtis.
Klausimas. Kas atveda žmones į studijuojančiųjų kabalą grupę?
Atsakymas. Pasaulyje nėra nieko atsitiktinio. Žmogus ateina į grupę arba susiduria su kabalos mokslu, nes turi dvasinį potencialą. Ir kai šis dvasinis potencialas pasiekia minimalų kontaktą su bendru dvasiniu lauku, šis pradeda įtraukti jį ir kreipti centro link.
O kelyje jis susiduria su tokiais pat krūviais kaip ir jis pats, bet mato juos kaip tam tikrus asmenis, su kuriais gali kalbėti tomis pačiomis temomis ir drauge atskleisti aukštesnįjį pasaulį.

Iš 2015 m. gruodžio 13 d. pamokos rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Atitolti, kad suartėtume

Ilgas kelias iki pirmosios dvasinės pakopos

Kur prasideda laisvė

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>