Kelias meilės pažinimo link

Vyras ir moteris

Klausimas. Mūsų pasaulyje santykiuose tarp vyro ir moters trūksta tikrosios meilės. Kaip dvasiniame pasaulyje vyras ir moteris pasiekia tikrąją, tobulą meilę?
Atsakymas. Žinoma, kabala padeda tikslingiau suprasti santykius tarp vyrų ir moterų, tačiau mūsų laikais, kai pasaulis toks pakrikas, sunku sakyti, kad kabala gali iš karto pagerinti santykius.
Jeigu manote, kad kabala padės tučtuojau sukurti šeimos židinį, jaukumą, turėti ištikimą partnerį ir kad jūsų gyvenimas virs it rojaus sodas, tai nenorėčiau įteigti jums tokių vilčių, kurios vargu, ar pasiteisins. Norint to pasiekti, žmonijai reikia ilgai taisytis.
Iš tikrųjų, kalbant apie šeimą, kabalistų laukia nelengvas likimas, nes jie yra visų visuomeninių problemų atspindys.
Ir nepaisant to, kad sakytum protingas, normalus, sveikas kabalistas (-ė) supranta, kaip pakeisti savo gyvenimą, tačiau jam be atvangos krenta visos žmonijos problemos. Tad iki visos žmonijos ištaisymo jam nelengva.
Klausimas. Ko turi siekti vyras ir moteris, kad pasiektų tikrąją meilę?
Atsakymas. Reikia kurti šeimą, remiantis tiksliais kabalistiniais principais. Tačiau tai – žmonėms, kurie iš tikrųjų atsidavę dvasiniam keliui ir supranta, kad šeimos rate savo santykius gali nukreipti tam, kad pasiektų dvasinį tikslą.
Jeigu jie įstengia tai atlikti, jei tam pasirengę ir supranta, kad egoizmas nuolatos trukdys šeimoje, visur, kas minutę, tada laiminu juos.
Juk tokiu atveju jiems atsiskleidžia puiki galimybė greitai išeiti į aukštesnįjį pasaulį. Tačiau – tai darbas!

Iš 2016 m. sausio 17 d. pamokos rusų k.

Daugiau šia tema skaitykite:

Ar galima priversti mylėti?

Išlaisvinant meilę iš nebūties

Besąlyginė meilė

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>