Teroro aktas Nicoje: su terorizmu reikia kovoti kitaip

Krizė, globalizacija

Komentaras. Žiniasklaida ir internetas perpildytas informacija apie teroristinį aktą Nicoje. Švenčiant Bastilijos paėmimo dieną, sunkvežimis įsirėžė į žmonių minią ir du kilometrus juos traiškė: 84 žmonės užmušti, 100 sužeistų, 20 iš jų – sunkios būklės.
Internetinėje svetainėje ,,Islamo valstybė“ atsirado pranešimas: ,,Bastilijos diena dabar mūsų šventė“.
Reikia pripažinti, kad saugumo tarnybos buvo visiškai nepasiruošusios tokiam teroristiniam aktui.
Atsakymas. Nesvarbu, buvo jie pasiruošę ar ne. Į šią problemą reikia žiūrėti ne iš saugumo tarnybos pozicijų ir jos pasiruošimo, o iš pačio teroristinio akto ir jo transliuojamo perspėjimo.
Tam, kad sunaikintų teroristinių atakų šaknis, žmonija turi daryti teisingas išvadas iš to, kas vyksta pasaulyje.
Internete matai daugybę svetainių, persmelktų tarpusavio neapykanta: juodieji prieš baltuosius, siaučiantis islamo terorizmas, kurio neįmanoma sustabdyti! Šiuo metu bandoma paduoti „Facebook“ į teismą dėl plataus masto antisemitizmo reklamavimo ir kitų negatyvių reiškinių.
Išeina, kas mes patys sukuriame tokį pagrindą! Nesuprantu, kodėl prancūzai vis dar stebisi, kaip vaikai, kurie ir vėl nesuprato, dėl ko juos muša.
Per pastaruosius 15 metų be perstojo kalbu apie padidėjusią terorizmo grėsmę ir perspėju remdamasis kabalos mokslo pagrindu, o ne todėl, kad aš pranašas. Tiesiog nebėra jėgų kartoti tą patį per tą patį! Teroristiniai aktai kartosis kiekvieną mėnesį, kiekvieną dieną ir taps kasdienybe!
Dar daugiau, Europoje yra stovyklų, kurios parengia teroristus. Ten jie praeina ideologinį apmokymą ir fizinį parengimą, juos moko visų partizaninio karo metodų, atakų, savęs paaukojimo! Visa tai dar priekyje! Dabar jie paruošė tik menką dovanėlę Bastilijos dienai. Ateityje mūsų laukia tikras karas.
Klausimas. Sakote, kad jeigu sukoncentruotume visas saugumo pajėgas, vis stiek nieko nepakeistume?
Atsakymas. Reikia sunaikinti šito užkrato šaknį, t.y. ne tik ją likviduoti, bet ir šviesti visuomenę, ją suvienyti, įsisavinti bendrą gamtos dėsnį, kuris ne tiktai suburtų žmones, bet ir pakeltų juos į kitą egzistavimo lygmenį.
Tiktai žmonių susijungimas gali ištaisyti šitą situaciją ir sukurti balansą tarp gerų ir blogų jėgų.
Žmogus sukurtas blogos egoistinės jėgos. Kaip pasakyta Biblijoje: ,,Aš sukūriau blogį…“ – blogio pradą. Mes – egoistai, kiekvienas galvoja tik apie save ir jaučiasi gerai, kai dominuoja jo ,,aš“, kada jis stiprus.
Jeigu norime gerai jaustis globaliame uždarame pasaulyje, tai paisykime integralios sistemos dėsnio, kad viskas priklausos nuo visų. Dėl to mes privalome būti susiję geru ryšiu tarpusavyje.
Šito reikia mokyti žmoniją! Turime pritraukti paslėptą gamtoje ypatingąją gerąją jėgą, kurią reikia pritraukti savo laisva valia. Jeigu tai darysime, tuomet turėsime savo žinioje dvi jėgas ir galėsime valdyti savo likimą.
Viskas, ko iš mūsų reikia – platinti integraliojo auklėjimo metodiką. Bet tai įmanoma tiktai dalyvaujant vyriausybėms!
Vietoje dykaduoniavimo šitoje srityje, jie turėtų visokiais įstatymais ir galimybėmis įpareigoti visuomenę dalyvauti sistemingame integraliajame auklėjime, niekam neduoti nė cento iš vyriausybės, kol nesimoko gyvenimo integraliame pasaulyje metodikos. Būtent ji atneš gerąją jėgą mūsų pasauliui ir harmonizuos blogio jėgas gamtoje.

Daugiau šia tema skaitykite:

Po Nicos

Smūgis Briuselio veidmainystėms

Teroro aktai Belgijoje kaip preliudija

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>