Kas yra Dievas?

Kūrėjas

Klausimas. Jūs teigiate, kad Dievo nėra. O kas yra?
Atsakymas. Yra Aukštesnioji jėga, kuri valdo, vysto ir pripildo pasaulį. Mes galime kalbėti apie ją tiktai tiek, kiek ji mums atsiskleidžia. Dėl to ši jėga hebrajų kalba vadinasi ,,Bore‘‘: ,,Bo – re‘‘ – reiškia – „ateik (atskleisk) ir pamatyk“.
Dėl to, kai žmonės mano, kad egzistuoja Dievas, turintis kūną, panašų į žmogaus – tai tiesiog neteisingas visos gamtos supratimas.
Mes visada kalbame tiktai apie tai, kas egzistuoja mūsų atžvilgiu. Jeigu žmogus neatskleidžia šitos jėgos savyje, tuomet ji neegzistuoja, jei atskleidžia – egzistuoja.
Komentaras. Dar kabaloje pasakyta, kad egzistuoja ,,Acmuto‘‘ – kažkokia programa, sumanymas.
Atsakymas. Taip, bet mes apie ją negalime kalbėti. Tai pirmapradė, pirminė jėga, viršijanti mūsų suvokimą. Mes atskleidžiame tiktai tai, ką jį įtraukė į savo sukurtą norą mėgautis.

Daugiau šia tema skaitykite:

Apsiginkluoti aukštesniąja Gamtos jėga

Ar Dievas yra?

Mokslininkai tiki Dievu

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>