Kaip rasti harmoniją?

Krizė, globalizacija

Klausimas. Jeigu pasaulis globalus, o krizė visa apimanti, o mes viduje patiriame visas būsenas, kaip savyje galiu išlaikyti pusiausvyrą tarp susiliejimo ir stūmimo jėgų?
Atsakymas. Pirmiausia būtina suprasti, kad esate veikiamas vienos jėgos – egoistinės, egoistinės traukos, o norint išlaikyti pusiausvyrą būtina dar viena jėga – stūmimo.
Net nepajėgiate atstumti to, kas jums kenkia. Egoizmas verčia jus traukti į save viską, kas jam atrodo gera, tačiau jūs negalite tinkamai analizuoti, kas jums gera, o kas bloga.
Todėl visas mūsų darbas – įgyti dar vieną jėgą. Pasakyta: „Sukūriau blogąjį pradą“. Tai štai šis blogis – egoizmas – nuo pat pradžių egzistuoja mumyse, o gėrio mumyse nėra.
Gerąją jėgą turime pritraukti savo laisva valia, savo noru, kad ji mumyse egzistuotų. Tam ir duotas mums kabalos mokslas, kurį atskleidė pirmasis žmogus, Adomas, prieš beveik 6000 metų. Jis ir paaiškina mums, kaip tai atlikti.

Iš 2016 m. liepos 10 d. pamokos rusų k.

Daugiau šia tema skaitykite:

Visa evoliucija – tai egoizmo vystymasis

Evoliucijos tikslo atskleidimo išvakarėse

Harmoningo gyvenimo priemonė

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>