Klimatas. Nuo mūsų slepia tiesą

Krizė, globalizacija

Klimatas – tai pati didžiausia šiuolaikinio pasaulio paslaptis. Vyriausybės ir mokslininkai, kurie užsiima tyrimais ir statistika, informaciją laiko po ypatingu paslapties šydu. Tai yra slepiama nuo visų. Esmė ta, kad gamta mums ruošia tokį siurprizą, tokią ateitį, kad žmonėms geriau nežinoti. Nuo šito neįmanoma išsigelbėti! Tai ne bombardavimas, kurį galima išgyventi, ir ne trumpalaikiai oro sukrėtimai: audros, štormai ir žemės drebėjimai.
Klimatas pereina į visai kitą lygmenį, prie kurio mes visiškai neprisitaikę. Tarkime, bus 70°C karščio, kurį lydės didžiulis deguonies trūkumas atmosferoje ir kt. Tai net ne baisiausia, baisiau, kad staiga dideliu greičiu ims daugintis vabzdžiai, žiurkės, tarakonai, įvairiausios bakterijos, ir mes niekaip negalėsime to suvaldyti.
Klausimas. Tai ką daryti?
Atsakymas. Nieko nepadarysi, išskyrus viena – pakilti aukščiau gamtos jėgų. Tai iš tikrųjų įmanoma, jei mes pradėsime veikti ir galėsime pažadinti jėgas, glūdinčias aukščiau gamtos.
Jei šiame lygmenyje gamta išeina iš pusiausvyros, tai atstatyti ją galima tik aukštesniame lygmenyje! Einšteinas sakė: „Reikia visada kilti į kitą lygmenį, iš kurio galime subalansuoti esamą lygmenį, atkurti pusiausvyrą ir jį valdyti.“
Klausimas. Kitaip tariant, gamta stumia mus į kitą lygmenį?
Žinoma! Išeitis tik tokia.
Disbalansas gamtoje – tai žmonių tarpusavio išsiderinimo pasekmė, išdava to, kad ignoruojame valdymo galimybę, galimybę subalansuoti save ir, žinoma, visą gamtą. Mes prisidedame prie šio disbalanso, bet patys negalime jo ištaisyti, nebent išeisime į aukštesnį lygmenį. O jei ne, tai tęsime kančių kelią, kai šalia gamtinių kataklizmų mus užgrius dar ir karas.
Esmė ta, kad visa tai rimtai suvokti ir imti save keisti gali tik labai mažas žmonių skaičius pasaulyje. Tačiau jų pakanka, kad susitvarkytume su situacija. Net ir šį mažą žmonių skaičių reikia kažkaip pabudinti, pakelti, suartinti tarpusavyje, suformuoti iš jų rimtą sistemą.
Mes bandome tai atlikti mūsų Kabalos akademijoje, „Bnei Barucho“ organizacijoje – surinkti visus tikruosius pasaulio kabalistus. Bet kol kas dar negalime visų tokių žmonių išvesti į lygmenį, kad jie pajustų didžiulę atsakomybę už viską, kas vyksta, už visus žmones, už save ir, svarbiausia, atsakomybę pačiai Aukštesniajai gamtos jėgai. Tai labai svarbu.
Todėl čia nėra jokių kitų kelių, išskyrus priversti tuos, kurie gali vienytis, ir sukurti tarpusavyje teisingą ryšių sistemą, toks turi būti veiksmas! Jei mes to nedarysime iš vidaus, tai gamta per pasaulio tautas, per visą žmoniją ims spausti. Ir tai bus baisu!
Bet mes dirbame šia kryptimi, ir aš tikiuosi, kad mums pavyks.

Iš 2016 m liepos 3 d. TV programos  „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Daugiau šia tema skaitykite:

Globalių katastrofų rizika

Gamtos ir egoizmo kaprizai

Žmogus ir gamta: ryškėja santykiai

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>