Gyvenimo vertybių rūšiavimas

Dvasinis darbas

Klausimas. Jei viskas, ką gauname iš Kūrėjo, skirta mūsų labui ir išsitaisymui, o visas negatyvas – tai mūsų norų transformacija, tai ką reikia valyti iš mūsų gyvenimo?
Atsakymas. Kūrėjas įmeta į mūsų gyvenimą labai daug šiukšlių. Mes turime iš jų išrinkti reikiamus daiktus, o visa kita atmesti, rūšiuoti, kas gerai, o kas blogai, kas reikalinga, kas ne. Toks rūšiavimas daro iš mūsų teisingas būtybes. Iš to mes suprantame, kaip veikia Kūrėjas.
Priešais mus guli kalnai šiukšlių, vadinamųjų vertybių: sportas, kinas, turizmas, pinigų galia ir t. t. Visa tai vilioja žmogų tam, kad jis išsiaiškintų ir išmoktų atskirti gėrį nuo blogio, šviesą nuo tamsos, tinkamą nuo netinkamo, tikslingą nuo tuščio.
Jei jis viską rūšiuoja tinkamai, tai mato, kad praktiškai nieko nelieka, išskyrus jo mintis ir jausmus. O visa tai, ką jis gauna iš išorės, tarkim, iš televizoriaus ar kompiuterio ekranų – iš esmės tušti dalykai.
Atskiriant reikalingą nuo nereikalingo, žmogus nuolat renkasi, o besiaiškinant, kas tinkama, atsiskleidžia milžiniškas mechanizmas, didžiulė sistema – Kūrėjas.

Iš 2016 m. balandžio 10 d. pamokos rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Ką pasiimsiu su savimi į amžinybę?

Kodėl dvasiniame kelyje nėra įspėjamųjų ženklų?

Žemiška veikla ir dvasinis vystymasis

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>