Laikas egzistuoja tik galvoje

Realybės suvokimas

Nuomonė. Žurnale „Annalen der Physik“, tame pačiame, kuriame Einšteinas paskelbė straipsnius apie bendrąją ir dalinę reliatyvumo teoriją, išėjo mokslininkų straipsnis, kuriame teigiama, kad laiko ašis priklauso nuo stebėtojo.
Laikas juda, nes žmonės biologiškai ir neurologiškai jaučia būtent taip, o ne kitaip.
Savo darbuose apie reliatyvumo teoriją Einšteinas parodė, kad laikas priklauso nuo stebėtojo, stebėtojas iš esmės jį sukuria. Neįmanoma laiko koncepcijos apibrėžti matematiškai, neįtraukiant į duotą sistemą stebėtojų, palyginimą pagal nutylėjimą komponuoja ir analizuoja žmonės.
Komentaras. Laiko iš viso nėra, kaip nėra ir erdvės, ir judėjimo – visi jie atsiranda tiktai mūsų sąmonėje. Kaip nuspręsti, kas yra ne mūsų sąmonėje? Dėl to reikia pakilti virš jų, pasitelkus Supančiąją šviesą (OM).

Daugiau šia tema skaitykite:

Išeiti už laiko ribų

Pakilti virš laiko

Laikas – mūsų pasaulio trūkumas

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>