Kaip reaguoti į blogį?

Dvasinis darbas

Klausimas. Kaip žmogus, besimokantis kabalos, turi elgtis su darančiais bloga? Ar reikia stengtis juos sustabdyti?
Atsakymas. Taip žmogui duodama pamatyti, kiek blogis mūsų pasaulyje yra paplitęs, kad galėtų gerumu jį harmonizuoti. Paprastai, tai neveikia tiesiogiai.
Jeigu iš tikrųjų norite jį ištaisyti, tai turite dalyvauti grupėje, kuri užsiima tarpusavio ryšiais ir tokiu būdu pritraukia supančią šviesą. Ši šviesa ir sukuria teisingą pasipriešinimą blogio jėgoms.
Klausimas. Kaip turi reaguoti kabalistas, jeigu tampa prievartos ir apgaulės liudininku?
Atsakymas. Pirmiausiai, jis turi suprasti, kad visa tai jam duodama dėl išsitaisymo.
Jeigu tik jis teisingai laikys ketinimą, tuomet gali padaryti poveikį, kad pasikeistų ir situacija. Tai įmanoma, jeigu žmogus tiksliai supranta, kad viskas išeina iš Kūrėjo ir Jis rodo tai žmogaus vidiniame ekrane, užpakalinėje smegenų dalyje, o žmogus turi reaguoti ne į regėjimo impulsus, o į tą tikrovę, kurią jam piešia aukštesniosios jėgos.
Su melu geriausiai nieko nedaryti. Reikia bandyti ištaisyti tai savo vidiniame lygmenyje.
Būtina egoistinei blogio jėgai  priešpastatyti altruistinę. Jeigu ją turite, tai galite padėti ir ištaisyti situaciją, o jeigu ne, tai nieko neišeis.

Daugiau šia tema skaitykite:

Imkime keistis!

Ką taisyti?

Išmokti gyventi pusiausvyroje su Gamta

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>