Gyventi darnoje su Kūrėju

Dvasinis darbas

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas. Kaip suprasti, kad Kūrėjas kontroliuoja kiekvieną mano veiksmą. Tai kažkokia dvasinė šizofrenija. Jaučiu, kad imuosi visų veiksmų, o iš tikrujų viską atlieka Jis. Kaip su tuo gyventi?
Atsakymas. Gyvenkite ramiai ir nesirūpinkite. Nereikia nieko niekam priskirti, viską, ką darote – darykite.
Tai ne asmenybės susidvejinimas, taip tik atrodo iš pradžių. Iš esmės, tai galima pasiekti tiek, kiek žmogus prilygsta Kūrėjui. Tuomet nėra jokios takoskyros tarp jų – ar tai aš, ar Kūrėjas, – viskas tampa labai paprasta.
Žmogus susijungia su Kūrėju ir mato, kaip Kūrėjas yra visame jo kūne, visuose jo noruose, visuose jo ketinimuose. Kūrėjas jį valdo, o jis sutinka, yra patenkintas ir nori savu ruožtu pats visus savo veiksmus, norus ir ketinimus suderinti su Kūrėju.

Iš 2017 m. kovo 12 d. pamokos rusų k.

Daugiau šia tema skaitykite:

Kaip atskleisti Kūrėją?

Džiaugsmas „Achišenos“ kely

Kaip priartėti prie Kūrėjo? (klipas rusų k.)

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>