Gamta ėmė naikinti apsauginį ekraną, IV d.

Krizė, globalizacija

каббалист Михаэль ЛайтманGamta saugo mus, sukurdama mums paslėptis, kitaip tariant, mūsų poveikis gamtai pasireiškia tik pagal mūsų vidinio išsivystymo lygį. Gamta veikia mus kaip gailestingas teisėjas, skirdamas bausmę: įvertina ne tik pačius poelgius, bet ir mūsų gebėjimus juos suprasti ir suvokti.
Gamta tarsi praleidžia mūsų negatyvų poveikį per filtrą, palaipsniui susilpnindama jį milijardus kartų. Galiausiai, mes darome tik silpniausią poveikį ir tik tam tikra forma dėl to, kad pasimokytume ir suprastume, kad iš tikrųjų gamtą veikiame.
Visų pirma, iš mūsų reikalaujama integralaus dalyvavimo gamtoje žmogaus lygmenyje, kitaip tariant, žmogus turi suprasti, kad kartu su kitais žmonėmis yra vienas kūnas. Jis privalo pasirūpinti savo išsitaisymu ir nesitikėti, kad jam padės paprasta ekologijos (negyvojo, augalinio ir gyvūninio pasaulio) saugojimas. Tokia principinė nuostata.
Net jei išvalysime visą Atlanto vandenyną ir perdirbsime visas atliekas, tai nepadės mums išsaugoti gamtos. Integralus žmogaus požiūris į gamtą pasireiškia minties lygyje, noruose – čia slypi mūsų didžiausias poveikis gamtai.
Gamtoje veikia visuotinio integralaus ryšio dėsnis, juk gamta – tai Kūrėjas! Net jei vilkas papjauna avį ir suėda, tai jis daro pagal gamtos įsakymą, kuris nurodo užmušti sergančius gyvūnus.
Jei išnaikintume visus vilkus miške, tai gyvūnai susirgtų ir žūtų visas miškas. Gamtoje kiekvienas gyvena dėl kitų. Jis tai daro instinktyviai, nežinodamas apie tai. Vilkas nežino, kad gyvena dėl to, kad ėstų ligotus gyvūnus.
Bet žmonėms nereikia valgyti vieniems kitų, kad išgyventų. Jie kenkia vienas kitam tik dėl savo egoizmo.
Vietoj to, kad saugotume gamtą fiziniame lygmenyje, turime išmokti iš jos to instinktyvaus teisingo ryšio, kurį turi visos gamtos dalys, ir pagal gamtos dėsnius sukurti žmonių visuomenę. Tai, ką gyvūnai atlieka fiziniais veiksmais, mums reikia ištirti ir atlikti kaip dvasinius veiksmus.
Žmonių mintys ir norai atsispindi žemesniuose lygiuose, kaip aplikacijos negyvajame, augaliniame ir gyvūniniame pasauliuose. Todėl turime sukurti integralios formos žmonių visuomenę ir žvelgti į gamtą, kaip į vientisą sistemą.
O ne vertinti ją iš aukšto, tarsi ne jai priklausytume. Reikia pajausti, kad visa gamta – tai Aukštesnioji jėga, Kūrėjas ir žmonija privalo tapti integralia jos dalimi. Kai įsitrauksime teisingai, visa gamta pasieks pusiausvyrą.
Gamtos disbalansas rodomas tam, kad žmogus pats susibalansuotų. Tada gamtoje atsispindės grįžimas į pusiausvyrą. Žemė virs Rojaus sodu, tobula sistema, jei išsitaisys žmogus.
Jei to neatliksime, gamta rūsčiai mokys mus, ką mes jau matome pastarosiomis dienomis.

Daugiau šia tema skaitykite:

Gamta ėmė naikinti apsauginį ekraną, I d.

Gamta ėmė naikinti apsauginį ekraną, II d.

Gamta ėmė naikinti apsauginį ekraną, III d.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>