Koronavirusas: pasimetusi žmonija

Koronavirusas, Krizė, globalizacija, Sveikata, Vyras ir moteris

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas. Ar koronavirusas turės dvasinių pasekmių? Dabar žmonija kenčia, bijo ir dar nepadarė daug aprėpiančių išvadų.
Atsakymas. Žmogus vis dar pasimetęs: kur dirbsiu, kur mokysis mano vaikai, kaip viskas vyks, kiek dar sėdėsiu namuose ir pan. Ir čia kyla daugybė klausimų: o kaip su žmona, vaikais? Juos retai matau, dabar pagaliau pradedu pažinti savo vaikus ir žmoną.
Tai nėra lengva. Sėdėsime kartu dar keletą mėnesių ir, jei neatliksime rimto šviečiamojo darbo su gyventojais, tai ims irti šeimos.
Komentaras. Bet tai nėra labai geros prognozės.
Atsakymas. O ką galima padaryti? Juk kai žmonės staiga susiburia vienoje mažoje erdvėje, tai pamažu pradeda rodyti vieni kitiems skirtingas egoizmo puses. Tai nėra lengva išgyventi.
Manau, kad vesime įvairius seminarus ir užsiėmimus, parodysime viską, kas įmanoma mūsų svetainėse, ir tai padės išvengti smūgio.
Klausimas. Kaip žmonėms, būnant karantine, nenugalabyti vienas kito?
Atsakymas. Priešingai, ugdysime žmones taip, kad fizinis mūsų suartėjimas privestų prie vidinio, dvasinio, širdžių suartėjimo, kai žmonės pajaus tam tikros naujos jėgos, vadinamos Kūrėju, atsiradimą.
Toroje sakoma: „Vyras ir žmona, ir Kūrėjas tarp jų“. Taip galime atrasti Kūrėją netgi tarp vyro ir žmonos. Viskas yra tarp mūsų.
#263148

Iš 2020 m. kovo 22 d. pamokos rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Gamtos dovana

Koronavirusas ateina iš ateities

Prognozė: kas bus su koronavirusu?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>