Du dvasinio darbo aukštai

Dvasinis darbas

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas. Mintys apie Kūrėjo, tikslo svarbą padeda išeiti iš nuopuolio, ir tik po to ima augti dešimtuko svarba. Ar tokia kryptis teisinga ar turėtų būti atvirkščiai?
Atsakymas. Visiškai teisingai. Tik pastaruoju metu ėmėme pabrėžti dešimtuką. Visai neseniai pradėjau kalbėti apie tai, kaip iš tikrųjų galima susijungti dešimtuke virš neapykantos, atstūmimo ir pasiekti meilę.
Turime dirbti su dviem vektoriais, dviem jėgomis, tarsi dviejuose aukštuose: apačioje neapykanta, o virš jos meilė. Kaip pasakyta: „Visus prasižengimus uždengs meilė“.
Būtent tokia dviejų sistemų būsena, kaip sumuštinis (apačioje neapykanta, viršuje meilė) leis Kūrėjui atsiskleisti tarp dviejų laukų. To turime pasiekti, ką dabar ir darome.
#259398

Iš 2019 m. gruodžio 22 d. pamokos rusų k.

Daugiau šia tema skaitykite:

Žingsnis kairėn, žingsnis dešinėn = žingsnis pirmyn

Tiltelis tarp meilės ir neapykantos

Pakilti virš neapykantos kalno

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>