Kabalistai apie kūrimo tikslą, 19 dalis

Baal Sulamas, Kabalistiniai šaltiniai

Brangūs draugai! Prašau užduoti klausimus šių didžiųjų kabalistų citatų temomis. Pažadu į juos atsakinėti.
Pastabos skliausteliuose – mano.

Kodėl Kūrėjas pasislėpęs nuo žmogaus?
Viskas paruošta iš anksto (sukurta tobulos būsenos) ir kiekviena siela jau yra Šviesoje, gerovėje ir amžinybėje.
Tik dėl „gėdos“ (kad nesijaustų pažeminta gaudama veltui) siela pasitraukė iš ten (iš pat pradžių sukurtos visiško prisipildymo amžinu malonumu būsenos) apsiribodama (vis labiau paslėpdama šią būseną), kol neįsivilko į niūrų (visiškai slepiantį pripildymą) kūną (egoistinį norą).
Tik (būtent) dėl jo ji grįžta prie savo šaknies, kur buvo iki apribojimo, su apdovanojimu už visą siaubingą kelią, kurį nuėjo. Šis apdovanojimas yra ne kas kita kaip tikrasis susiliejimas.
Kitaip tariant, siela atsikrato „gėdos“ (gavimo veltui), nes jos gavimo indas (egoistiniai norai) pavirsta davimo indu (altruistiniais norais) ir ji savo savybėmis tampa panaši į Kūrėją (ir todėl gali jausti visą Šviesą, pripildžiusią ją nuo pat pradžių). 
Baal Sulamas, 25 laiškas.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Kabalistai apie kūrimo tikslą“, 18 dalis

„Kabalistai apie kūrimo tikslą“, 17 dalis

„Kabalistai apie kūrimo tikslą“, 16 dalis

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>