Kabalos moksle sakoma, kad suprantama – širdimi, pojūčiais. Jeigu imsite jausti ir išgyventi tai, kas rašoma „Mokyme apie dešimt sfirų“, tai mūsų noras bus taisomas į norą duoti, apie kurį pasakojama knygoje.
Tiesioginės Šviesos dešimt sfirų apsivelka atspindėtos Šviesos dešimčia sfirų. Tiesioginės Šviesos dešimt sfirų – tai Kūrėjo pozicija mano atžvilgiu, o atspindėtos Šviesos dešimt sfirų – mano pozicija Kūrėjo atžvilgiu. Šie santykiai kuriami remiantis lygiavertiškumo principu: Kūrėjas santykis su mumis visada yra toks, į kokį galime Jam atsakyti.
Trūksta tik dar šiek tiek Kūrėjo didybės, kurią, norint pajudėti pirmyn, reikia gauti iš aplinkos. Visą laiką taip tęsti: gauti dar daugiau Kūrėjo didybės iš aplinkos, iš dešimtuko, kad užmegztume dar stipresnį ryšį su Kūrėju.
Ir taip kaskart iš naujo: dar daugiau Kūrėjo didybės iš tos pačios aplinkos – dar stipresnis ryšys su Kūrėju dešimtuko viduje. Imame jausti, kad tai įsisuka tarytum uraganas, ir visi pasaulio norai susikoncentruoja dešimtuke, kur aš, Kūrėjas ir dešimtukas esame drauge.
#241987
Iš 2019 m. kovo 2 d. rytinės pamokos pagal knygą „Mokymas apie dešimt sfirų“