Įsakymas „Nevok“

Dvasinis darbas, Zohar

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas: Įsakymas „Nevok“ atitinka Kūrimo aktą „Štai daviau jums visokias vaisingas žoles. Tai, ką Aš daviau jums, ir tai, ką Aš jums pavedžiau, bus jūsų. Ir net menkniekio nevokite iš kitų“. Kas ta vaisinga žolė?
Atsakymas: Žmonės turi augti nuolatos pasitelkdami duotas savybes, kaip kad augalas išdygsta iš žemės.
Turime suarti žemę, dirbti ją, kitaip tariant, apversti egoizmo savybes į altruizmo savybes pridėdami vandens – davimo savybę, meilės savybę. Tik tuomet iš sėklų, mūsų užuomazgų atsiras naujas lygmuo.
Žemė – tai tinkama aplinka augančiai sėklai.
Klausimas: O koks ryšys su „Nevok“?
Atsakymas: „Nevok“ reiškia „neveik“. Padaryk taip, kad iš tavęs kas nors išaugtų dvasiniame pasaulyje, o ne vok iš dvasinio pasaulio sau. Kad turėtum ketinimą duoti, ir visad augtum viršun, o ne stvertumeisi dvasinio pasaulio, kad atliktum veiksmus su ketinimu gauti.

#281174

Iš 2010 m. birželio 11 d. TV laidos „Knygos Zohar jėga“ Nr. 11

Daugiau šia tema skaitykite:

„Netark Dievo vardo be reikalo“

„Nevok“

Pamilk artimą – pagrindinis Gamtos dėsnis

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>