Jūsų siela pabudo? Neleiskite jai užmigti!

Dvasinis darbas

Praėjome daugybę gyvenimo ratų, daug sunkesnių nei šiandien.
Dabartinis gyvenimo ratas palyginus su anksčiau patirtomis kančiomis – malonus pasivaikščiojimas po šį pasaulį.
Tačiau šį kartą mūsų buvimas šiame pasaulyje ypatingas: po tūkstantmečio egoistinio vystymosi, mus pažadino, kad išeitume iš jo ir prasiveržtume į aukštesnįjį, dvasinį pasaulį.
Kiekviename žmoguje slypi užuomazga, kuria galima pajausti Aukštesnįjį pasaulį – tai taškas širdyje, kuris nuolatos traukia ir stumia žmogų.
Taškas širdyje pabunda tokiomis aplinkybėmis, kad sunku patikėti, kaip apskritai šitai galėjo nutikti.
Reikalas tas, jog esame dvasiniame lauke, Kūrėjuje. Materijos nėra, šio pasaulio nėra, bet yra dvasinis laukas, kuriame egzistuoja visos sielos. Jos miega, yra nesąmoningos būsenos.
Ir štai kažkuriose iš jų pabunda siekis prabusti, atskleisti savo tikrąją būseną.
O kadangi dvasinis pasaulis tobulas, mūsų noras jį pajausti taip pat turi būti tobulas, kitaip tariant,  mes privalome trokšti vien tik jo!
Todėl nevalia klausytis jokių atsikalbinėjimų, nukreiptų prieš dvasinį vystymąsi. Jei siela pabudo, žmogus turi klausytis tik jos ir nieko daugiau!
Juk pats Kūrėjas suteikė jam galimybę priartėti prie Jo, ir reikia tai atlikti, kad ir kas nutiktų.
Suprantama, žmogus turi aprūpinti šeimą visu tuo, kas būtina, gerbti tėvus ir padėti jiems senatvėje, bet niekas neturi teisės diktuoti jam, kaip elgtis su jo siela.
Juk ir tėvai, ir šeima, ir visas pasaulis lydi mane tik šiame pasaulyje. O aš esu čia tam, kad įeičiau į amžiną ir tobulą pasaulį.
Teisingas ir atvirkštinis teiginys: neturiu nė vieno žmogaus pasaulyje versti užsiimti aukštesnio pasaulio atskleidimu.
Bet jeigu aplinkiniai verčia mane atsisakyti sielos vystymosi, privalau apsispręsti: arba atsisakyti sielos dėl jų, arba atsisakyti jų dėl sielos. Nuspręsti privalau dabar, kol Kūrėjas suteikia man galimybę įgyti aukštesnįjį pasaulį.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Didžiulis noras ir žmogaus galimybes pranokstančios pastangos“

„Svarbiausia – sielos ištaisymas“

„Noras turi būti tikslingas“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>