Įkvėpkite mane dvasingumu!

Ateities visuomenė

Kabalos mokslas – tai priemonė atskleisti Kūrėją šiame pasaulyje.
Visais savo veiksmais žmogus siekia naudos sau, nes jo prigimtis – noras mėgautis. Todėl jis nuolatos klausia: „O kam man to reikia?! Kas man iš to? Kiek turiu įdėti pastangų? Ar verta?“ Tad būtina paaiškinti žmonėms, ką jie įgis, atskleisdami Kūrėją.
Kad tai realizuotum reikia didelių pastangų, o jėgų suteikia tikslo svarbos pajautimas. Tai priklauso nuo to, kaip tikslo svarbą supranta aplinka.
Visas pasaulis užsiims tuo, kad visi palaikys tobulėjimo, dvasinio vystymosi svarbą, – tai bus  kiekvieno darbas, greta rūpinimosi tuo, kas būtina.
Milijardai žmonių tarpusavyje platins kabalą, veiks vieni kitus, įkvėps su vis didesne jėga ir noru prisijungti prie išsitaisymo.
Tam, kad pasiektų savo ištaisytą būseną, kiekvienas žmogus pagal užimamą vietą bendroje sieloje, privalo visam pasauliui skleisti žinias, įspūdžius, susijungimo ir išsitaisymo svarbą, juk kiekvienas yra vieningo dvasinio kūno, Sielos ląstelė.
Ląstelė norėdama išlaikyti ryšį su visu kūnu, turi visiems papasakoti, kaip ji dirba, koks svarbus jos darbas, susidaryti įspūdį, kaip veikia kitus ir kaip kitiems jos reikia – kitaip ji neturi teisės egzistuoti.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Pati populiariausia ateities profesija“

„Partnerystė su Kūrėju“

„Iki dvasinio pasaulio tik vienas žingsnis“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>