Klausimai kelyje – 8

Klausimai ir atsakymai

Klausimas (iš dienoraščio anglų k.): Studijuoju  kabalą, nes trokštu pajausti Kūrėją. Tačiau paaiškėjo, kad pirmiausia turiu savyje daug ką ištaisyti, kad įgyčiau davimo norą. Ar artimo meilė ir noras duoti leidžia pajusti Kūrėją? Ar tai panašus į euforiją?
Atsakymas: Dar iki tol, kol atskleisite davimo savybę, pajusite Kūrėją – nors ir labai nedaug, iš tolo…

Klausimas (iš dienoraščio anglų k.): Suprantu, kad turime norėti išsitaisyti ir sielos gilumoje to prašyti. Tačiau, kuo įdėmiau stebiu aplinkinius žmones, tuo labiau jų nekenčiu. Jie nepaiso nieko: netinkamu laiku garsiai įsijungia muziką, šiukšlina, pykstasi vienas su kitu. Kaip galima pamilti tokią visuomenę?
Viena vertus, jų nekenčiu, antra vertus – noriu išsitaisyti. Tačiau, kad galėčiau tai pasiekti, manau, man visada kažko trūks.
Atsakymas: Tai ne jie, o Kūrėjas jus erzina tam, kad atkreiptų į save dėmesį!

Klausimas (iš dienoraščio anglų k.): Ką daryti žmogui, jei jis neturi nė mažiausio noro dirbti (kalbu apie kasdieninį gyvenimą).
Atsakymas: Užsidirbti pragyvenimui – būtina ir nepamirškite – Šviesa taiso!!!

Daugiau šia tema skaitykite:

„Klausimai kelyje – 7“

„Klausimai kelyje – 6“

„Klausimai kelyje – 5“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>