Vadovas po knygą „Zohar“. Autoriaus įžanginis žodis

Zohar

Brangūs draugai! Pradedu publikuoti ištraukas iš savo būsimos knygos „Vadovas po knygą „Zohar“.

Autoriaus įžanginis žodis

Mielas skaitytojau!
Jeigu klausi, kam tau reikalinga ši knyga, pakanka perskaityti vieną puslapį, ir tada galėsi nuspręsti – tęsti ar palikti.
Kabalos mokslas ir jo pagrindinė knyga „Zohar“ paaiškina žmogui jo gyvenimo priežastį ir tikslą, jo dvasinio vystymosi programą (šioji nuo pat pradžių slypi prigimtyje), ir kaip pasiekti gyvenimo tikslą einant trumpu ir lengvu keliu.
Kūrėjas, kaip mums aiškina knyga „Zohar“, sukūrė žmogaus vystymosi programą – pasiekti Jo paties būseną. Kodėl? Nes ši būsena pati geriausia.
Tačiau norint, kad žmogus pasiektų šią būseną, nepakanka jo pripildyti malonumais ir suteikti žinių apie amžiną ir tobulą gyvenimą. Reikia, kad žmogus visiškai pajaustų šią būseną.
Ir todėl žmogus pats turi pasiekti tobulybę, kurioje yra Kūrėjas. Žmogus turi išmokti, kaip malonumus ir kančias atskirti nuo tiesos ir melo, pasirenkant karčią tiesą, o ne saldų melą.
Tai nelengvas vystymosi kelias. Dalį šio kelio nueiname nesąmoningai, per daugelį gyvenimų. Tačiau mūsų kartoje pasiekėme paskutinį vystymosi etapą ir jaučiame, kad turime įsisąmoninti gyvenimo prasmę – suprasti, kas su mumis vyksta, kur mes egzistuojame ir kam?
Šie klausimai kiekvieną žmogų pasaulyje pamažu atves į kabalos mokslą – lygiai taip, kaip tave, dabar atsivertusį šią knygą. Nes po visų paieškų, žmogus niekur neras teisingo atsakymo – neatskleis savo egzistavimo šaltinio.
Ši knyga pasakoja apie tavo vystymosi etapus iki kol tampi visiškai panašus į Kūrėją. Šis procesas – neišvengiamas ir būtinas kiekvienam gyvenančiam Žemėje.
Užversi šią knygą ir toliau gyvensi kaip anksčiau arba pasistengsi suprasti kabalos mokslo naudą – ir nulemsi savo ateitį.
Arba tu ir toliau gyvensi spaudžiamas aplinkybių, kurios kaip ir dabar, tačiau labiau spausdamos atves tave į kabalą.
Arba tu dabar stengsies atskleisti valdančią tave Kūrėjo ranką. Šiuo atveju, tu išvysi kelią ir tikslą, visų įvykių priežastį ir sužinosi, kaip lengvu ir maloniu keliu įgyti gyvenimą – tokį, kaip Kūrėjo.
Sėkmės!

Daugiau šia tema skaitykite:

Grįžę prisiminsime, kas seniai pamiršta…

Koks jis – knygos „Zohar“ pasaulis?

Įsigilinti į kabalos mokslą

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>