Sudužimo atskleidimas

Dvasinis darbas, Kabala

Klausimas: Kas yra žmonės su sudaužyta širdimi?
Atsakymas: Širdis – tai visi žmogaus norai. Kai žmogus pastebi, jog visi šie norai – dėl savo malonumo, tai mato, kad jie sudaužyti.
Ką reiškia sudaužyti? Kažkada, pačioje pradžioje, juos jungė davimo jėga, mūsų tarpusavio jėga. Ši jėga siejo natūraliai, kilo iš Šviesos, buvo sužadinta iš aukščiau – juk taip sukūrė Kūrėjas.
Paskui Kūrėjas paslėpė Save, Šviesa išnyko, ir todėl dingo jų tarpusavio ryšys. Ryšio tarp mūsų nebuvimo atskleidimas vadinamas sudužimu. Visa tai – kūrinių atžvilgiu.
Kūrėjo, davimo savybės atskleidimo nebuvimas paskatino atsiskyrimą. Šis atsiskyrimas gali būti jaučiamas taip, kaip jaučiame dabar: „Nieko baisaus, viskas gerai. Tik nelieskit manęs, ir aš niekam blogo nedarysiu“. Tai vadinama sudužimo paslėptimi.
Ir yra būsena, kai jaučiame, kad esame sudužę, ir tarp mūsų nėra ryšio, vienybės.
Čia irgi galima skirtingu laipsniu įsisąmoninti blogį: nesant ryšio tarp mūsų aš neturėsiu gero materialinio gyvenimo, arba, nesant ryšio tarp mūsų aš sukeliu stichines nelaimes, arba, nesant šio ryšio nejaučiu Kūrėjo, dvasinio pasaulio.
Kitaip tariant, būna, kad iš aukščiau atskleidžiama tremtis, kad nesame susijungę, ir būna atskleidimas iš apačios – tai, ką dabar pamažu suvokia žmonija.

Daugiau šia tema skaitykite:

Dieviškasis patentas

Tikrasis Pragaras ir Rojus

Kur slypi sudužimo nauda?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>