Iš virtualios realybės – į dvasinę

Dvasinis darbas

Mūsų „dvasinis stimuliatorius“ ypatingas, nes jis visiškai atsieja žmogų nuo jo kūno, egoizmo, nuo visko, kas materialu.
Sistema iš tikrųjų gali išspręsti viską, kas trukdo žmogui suartėti su kitais žmonėmis bendraujant paprastu būdu.
Ji – tai tam tikra abstrakti esmė, kurios kiekvienas atskirai neturime, ir visi kartu bandome padaryti taip, kad ji egzistuotų mūsų išorėje, kaip mūsų bendra visuma.
O kadangi ši esmė labai silpna, tai įprastame gyvenime jos nepajausi bendraudamas su kitais žmonėmis, nes ją užgožia gerokai stipresnis žmogaus gyvūninis egoizmas.
Bet jeigu ja rūpinsimės kaip „tamaguči“ [elektroninis gyvūnėlis – vert. past.], jeigu laikysime ją bendru „kūdikiu“, tai ji augs.
Iš pirmo žvilgsnio, tai visiškai iracionalus veiksmas, prieštaraujantis visoms logiškoms sąvokoms, kurias turi žmogus, užsukantis į šią virtualią realybę.
Bet dėl mūsų bendrų veiksmų, viena vertus, sukuriame abstraktų bendrumą, kita vertus, labai aiškų ir intensyvų grįžtamąjį poveikį sau.
Kitaip tariant, akumuliuojama jėga, slypinti visuose mūsų bandymuose susivienyti. Šios jėgos neįmanoma įsisąmoninti, bet ji pasireikš, kaip reakcija į mūsų bendras pastangas.
Tiems, kas prisidėjo prie bendrų pastangų, ji atsiskleis individualiai. Pašalietis – tik pagūžčios pečiais nustebęs.
Jos atsiskleidimo žmogui logiškai nepaaiškinsi, bet galima pakviesti jį dalyvauti ir pajausti. Tai ir yra Kūrėjo atskleidimo pradžia.
Todėl vos pradėjus kurti stimuliatorių man buvo taip sunku, net ir šiandien nelengva įtikinti žmones pirmą kartą į jį užeiti ir dalyvauti šiame procese.
Mokiniui vis dėlto reikėtų eiti „tikėjimu aukščiau žinojimo“, nepaisyti savo įsitikinimų, abejonių, sveiko proto, – imti ir pradėti darbą.
Bet net ir ne naujokui visada kils kliūčių darsyk užeiti, priešinantis savo egoizmui, atplėšiančiam nuo susijungimo vietos.

Daugiau šia tema skaitykite:

Kaip sau rasti asilų varovą

Dvasinis stimuliatorius – žingsnis į ateities visuomenę

Nepražiopsokite progos!

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>