Pabudai? Pažadink ir kitus

Dvasinis darbas, Platinimas

Jei mes buvom dvasiškai pažadinti iš aukščiau, neturėtume laukti, kol taip pat bus pažadinti ir kiti.
Pirmoji pažadintųjų „greta“, siekiančių Kūrėjo, vadinama „Israel“, ir jie įpareigoti visą pasaulį vesti  tos pačios būsenos link, nelaukdami, kad pasaulis atsibus pats.
Tai atrodo keista: jeigu aš atsibudau tolimoje šalyje, jeigu pats nežinau, ko ieškau, ir dar nesuprantu, ką radau, –  kodėl kiti turi gauti tai „ant lėkštutės“: per laikraštį, TV kanalą, internetą?
Vis dėlto čia slypi priežasties-pasekmės tvarka: pažadintieji iš viršaus privalo perduoti savo pabudimą kitiems.
Žmonės, vadinami „Israel“, t.y. besiveržiantys „tiesiai pas Kūrėją“, davimo link, privalo visame pasaulyje platinti kabalos mokslą, Mesijo kvietimą. „Mesijas“ – tai davimo ir meilės šviesa, atsiskleidžianti pasaulyje. Ji pabudina žmones. O mes turime būti Mesijo pasiuntiniai.
Israel, jau atskleidę kūrimo tikslą ir jo siekimo priemonę, atsakingi už tai, kad ragintų save ir kitus judėti Kūrėjo link. Tai – mūsų laidavimo dalis.
Mes privalome dirbti dėl tų, kurie negali pabusti patys. Mes taisome save – kad ištaisytume pasaulį – kad suteiktume malonumą Kūrėjui. Jei nėra šios nuoseklios sekos, nėra ir tobulėjimo.

Ištrauka iš 2010 m. rugsėjo 19 d. pamokos pagal straipsnį „Laidavimas“

Daugiau šia tema skaitykite:

Kilsime kartu!

Jūsų siela pabudo? Neleiskite jai užmigti!

Kelyje į galutinį pasaulio ištaisymą

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>