Kas pasikeitė šiandien?

Egoizmo vystymasis, Kabala

Klausimas: Kodėl kabalos mokslas taip ilgai buvo paslėptas nuo masių? Ar todėl, kad nepakenktų tiems, kurie dar nepasirengę? Ir kas pasikeitė dabar, kad jau esame pasirengę ir jis gali mums padėti?
Atsakymas: Žmonės galėjo pradėti ją naudoti egoistiškai, kad paprasčiausiai gautų iš jos malonumą. O tai – klipos, nešvaraus naudojimo, rūšis.
Reikalas tas, kad kol žmogaus noras nesubrendo kabalos mokslui, jam neverta artintis prie jos, nes jo nesubrendęs noras paverstų kabalą į visai kitą užsiėmimą. Matome, kiek žmonių kabalos vardu vadina (ir parduoda) įvairius tikėjimus, religijas, meditacijas. Bet jeigu noras subrendo dvasiniam vystymuisi, tuomet jis nukreipia žmogų tame bendrame sielų lauke, kurį užpildo Šviesa, ir žmogus tarsi elektros krūvis lauke juda ir pasiekia reikiamą vietą. Taip žmogus vystosi.
Todėl per visą istoriją mums teko laukti, kol žmonių norai daugiau ar mažiau išsivystys, ir bus galima jiems atskleisti kabalos mokslą. O dabar jau nuo kiekvieno žmogaus priklauso, kaip jis save realizuos.
Bet kabala buvo slepiama, kol sielos nebuvo subrendę ją naudoti. Žmogaus noras nebuvo jai pasirengęs, dar nebuvo aišku, į ką jis nukreiptas. Tuo metu, kai noras pasiekia brandą, tampa aišku, kam jis priklauso: savęs paties ištaisymui, kabalos mokslui, ar masėms, kurios paprasčiausiai seka paskui kabalistus.
Bet kol visos sielos nebuvo visiškai susimaišę vienos su kitomis, nebuvo įmanoma to pasakyti.

Iš 2011 m. vasario 20 d. pamokos pagal straipsnį „ Pratarmė knygai Panim Meirot

Daugiau šia tema skaitykite:

Ištaisyti egoizmą – nedraudžiama

Piramidė

Visgi kodėl kabala buvo uždrausta?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>