Ką ir kodėl teisti

Dvasinis darbas, Grupė

Klausimas: Ar, išgyvenant priešiškumą grupei, reikia apsišarvuoti kantrybe ir neteisti draugų?
Atsakymas: Reikia teisti save, o ne juos, – juk draugus neigiamai suvokiu todėl, kad taip juos mato mano egoizmas. Tačiau šiuos skirtingus žmones į grupę subūrė Kūrėjas ir Jis nori, kad aš su jais susijungčiau. Jis sukelia manyje priešiškumą grupei, ir mano egoistinis noras stumia mane nuo vienijimosi. Tai reiškia, kad aš atskleidžiau savyje blogį, kaip pasakyta: „Aš sukūriau blogąjį pradą ir suteikiau Torą jam ištaisyti“.
Dabar man būtina pritraukti Šviesą pamokų metu vieninteliam tikslui: susivienyti su grupės draugais, kurie mane veikia atstumiančiai. Nieko kito man nereikia. Jei studijų metu mano požiūris į juos pasikeis, vadinasi – mane paveikė Toros Šviesa, ir aš įgijau davimo savybę.
Vadinasi, tikslas ne tas, kad susivienytume su draugais ar ištaisytume savo egoizmą – tai viso labo priemonės. Tikslas  – pritraukus Šviesą, įgyti Kūrėjo savybes, Jo paveikslą.
Todėl taip ir sutvarkyta, kad atstumčiau draugus ir manyje atsirastų Šviesos, suteikiančios Kūrėjo savybes, poreikis. Antraip nieko to nereiktų. T.y., mes turime galvoti ne apie būtinybę kažką ištaisyti, o apie tai, kad per išsitaisymą siekiame tikslo.

Iš 2011 m. vasario 18 d. pamokos pagal Rabašo straipsnį

Daugiau šia tema skaitykite:

Nesutaikomas Kūrėjo ir Faraono ginčas manyje

Dvigubas efektas

Meilės trikampis

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>