Bandymai sušvelninti smūgį…

Ekonomika ir pinigai, Krizė, globalizacija

Klausimas: Mane stebina, kaip pirmaujančiose pasaulio valstybėse visi tie staigūs pokyčiai sukelia tokią silpną reakciją – kas iš tikrųjų vyksta su mumis?
Atsakymas: Aš manau, kad pasaulio „valdantieji“ suprato, kad jie nevaldo situacijos ir bando sušvelninti smūgį, kurį sukėlė smarkiai sumažėjusi naftos gavyba. Rezultatas – skaudus visos pasaulinės ekonomikos kritimas.
Tai, žinoma, sukels viso pasaulio pertvarką. Bus sunaikinta automobilių ir aviacijos pramonė, teks įvesti visuomeninį transportą, pirkti tik tai, kas būtiniausia. Tai, aišku, smogs visiems ekonomikos sektoriams.
Kas dešimtas darbininkas JAV yra susijęs su automobilių pramone. Bankrotų grandinė atsilieps visai šalies ekonomikai, paskatins kurtis ekstremistines politines partijas, kaip kad dėl panašių aplinkybių įvyko 1920 metais Vokietijoje.
Ne veltui kabalos mokslas perspėja, kad kitas pasaulio visuomeninio vystymosi tarpsnis, jeigu jo neištaisysime kabalos metodika, bus fašizmas! Aš manau, kad JAV tyčia iš anksto sužlugdė savo automobilių pramonę, numačiusi, kad ji pirma kris artėjančioje pasaulinėje krizėje. Taip buvo suteikta galimybę savo darbininkams ir pramonei restruktūrizuoti ekonomikos sektorių, taip priklausomą nuo naftos, kaip automobilių pramonė, į kitą, labiau paprastesnę, tiesiogiai „iš žemės“ gamybą ir vartojimą. O jei kalbėsim apie žiniasklaidą, ji atlieka tai, kas jai sakoma ir už ką mokama.

Daugiau šia tema skaitykite:

Globalus viduje

Popierėlis, vertas milijono dolerių

Nelošk iš savo gyvenimo

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>