Solidarumas slypi ketinimuose

Dvasinis darbas, Grupė, Platinimas

Klausimas. Jeigu viena iš grupių išeina atlikti platinimo veiksmo, nuo kurio sėkmės priklauso mūsų bendra sėkmė pasaulyje skleidžiant kabalos žinias, tai kaip visoms kitoms grupėms įsitraukti į šį veiksmą? Kaip išlaikyti būtent tas mintis, tokį jaudulį, kad tuo mėgautųsi Kūrėjas?
Atsakymas. Gyvename pasaulyje, kuris vis labiau grimzta į egoizmą. Suprantame, jog ego sukurtas tam, kad žmonija pasijustų esanti „Egipte“ – egoizmo, kuris virto vėžiniu naviku, pranoko pats save ir žudo mus visus, blogyje. Mums reikia papasakoti apie tai pasauliui ir paaiškinti, kokia gali būti išeitis iš susiklosčiusios situacijos, kokie vaistai padės nuo šios ligos.
Visi supranta, kad mūsų egoizmas – tai blogis, ir mes negalime išeiti iš jo patys. Dėl šios priežasties visas pasaulis nuleidžia rankas ir nieko negali padaryti.
Kabalos metodika skiriasi nuo visų kitų metodikų tuo, kad pritraukia ištaisančiąją Šviesą. Tuo ji skiriasi nuo kitų mokymų – niekuo kitu.
Daugelis žmonių turi gerų, teisingų norų, bet neturi galimybės juos realizuoti, nėra jėgos, kuri padėtų jiems tai atlikti. Ilgus amžius manėme, kad panorėję galėsime su viskuo susitvarkyti patys. Galiausiai tai virto tokiomis problemomis, kurios lėmė Tarybų Sąjungos žlugimą, Izraelio kibucų nykimą ir pan.
Kitaip tariant, mintys ir norai geri, o jėgų jiems realizuoti nėra, nes žmogiškoji prigimtis egoistiška ir neįmanoma veikti prieš ją. Mums atrodo, kad galime ją įveikti, o iš tikrųjų – ne. Tai gali atlikti tik Aukštesnioji jėga, Šviesos jėga. Apie tai kalba kabalistai, kurie į savo metodikos pagrindą įtraukė ištaisymo pasitelkiant Šviesos jėgą principą.
Jeigu dabar kuri nors mūsų grupė deda ypatingas pastangas, kad būtų realizuota galimybė išsiveržti į priekį ir tam tikroje vietoje skleisti kabalos žinią platesniuose sluoksniuose, tai mes irgi turime tame dalyvauti.
Mums reikia visada padėti šioms grupėms, stumti jas pirmyn, nes visi mes esame vienas bendras organizmas. Juk jeigu koks nors kūno organas ima sveikti, atsigauti – jam reikia padėti, ir tada jis jau būdamas sveikas padės visiems kitiems. Taip ir čia. Jeigu kurioje nors vietoje mes ištobulėsime ir sukaupsime patirties, žinių ir jėgų, tai galėsime sėkmingai rengti tokias pačias akcijas ir kitose vietose.
Taigi turime bent jau savo ketinimais būti solidarūs su akcija, kurią daro viena iš grupių, ir stengtis mintimis, jausmais būti kartu su ja.

Iš 2013 m. spalio 21 d. pamokos tema „Grupė ir platinimas“

Daugiau šia tema skaitykite:

Kodėl nepavyksta susivienyti?

Pasauliui reikia mūsų

Palaikymas ir pavyzdys

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>