Kodėl mes gyvename šiame pasaulyje?

Auklėjimas, vaikai, Kabala, Kūnas ir siela

Klausimas. Kodėl mes gyvename šiame pasaulyje?
Atsakymas. Vaikystėje kiekvienas vaikas, pradedant nuo penkerių šešerių, klausia apie tai, kol prasideda brendimo problemos.
Mums kyla šie klausimai, nes mūsų viduje yra „rešimo“ –  vadinamasis dvasinis genas, besiveržiantis vystytis, jis ir spaudžia mus iš vidaus.
Šis genas, šis noras turi būti patenkintas, gauti atsakymą į klausimą: „Dėl ko mes gyvename? Kodėl gyvename? Koks gyvenimo tikslas? Gyvendami pamirštame šį klausimą ir įvykių sūkuryje neturime jam laiko, laikome nenaudingais pamąstymais.
Akivaizdu, kad šis klausimas vis užvaldo mus įvairiausiose gyvenimo situacijose. Mūsų laikais didžiulis skaičius žmonių, kurie yra nusivylę, skiriasi, vartoja narkotikus, geria vaistus nuo depresijos, liudija šio klausimo svarbą.
Šis genas glūdi mumyse, evoliucijos pabaigoje turime pasiekti būseną, kai gyvenimo prasmės klausimas kils visiems: „Dėl ko gyventi? Kokia prasmė? Ar verta gyventi?“
Galima paklausti kitaip: kodėl gamta, būdama tobula ir kryptinga, sukūrė žmogų su tokiomis didelėmis galimybėms ir paliko jį be atsakymo į klausimus: „Kaip sukurti gyvenimą? Ko siekti gyvenime?“ Mes matome, kokia didžiulė išmintis glūdi kiekvienoje ląstelėje, kiekviename organizme, jų tarpusavio ryšyje. O kiek dar neatskleidėme! Net iš to trupučio, ką mokslas jau sužinojo, matome, kokia stulbinanti išmintis slypi šiame turtingiausiame mechanizme.
O mes, būdami viršūne, visos šios nuostabios sistemos rezultatu, nematome savo gyvenimo prasmės! Kaip tai įmanoma? Be abejonės, mūsų egzistavimo tikslas yra, bet mes apie jį dar nieko nežinome ir turime jį atskleisti. Todėl tas, kuriam kyla klausimas apie gyvenimo prasmę, galiausiai atranda kabalos mokslą.

Iš 2015 m. sausio 18 d. radijo 103FM programos

Daugiau šia tema skaitykite:

Kodėl gyvenimas toks sunkus?

Iš anksto nulemtas kelias

Gyventi bėgant nuo prasmės

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>