Žmogaus paskirtis

Dvasinis darbas

Klausimas. Kaip sužinoti savo paskirtį?
Atsakymas. Kiekvienas gali sužinoti savo paskirtį iš aukštesniosios Gamtos programos, valdančios mūsų pasaulį.
Ją studijuodamas žmogus pradeda palaipsniui jausti savo dvasinį individualumą: kokia jo asmeninė misija šioje reinkarnacijoje, ankstesniame gyvenime, jo vidinėse savybėse, motyvuose, kodėl jis taip sukurtas ir taip vystosi būtent tokioje  aplinkoje.
Vėliau jis pradeda suprasti, kaip įsijungti į šią sistemą ir ją valdyti. Jis viską ištyrinėja savo vidinėmis savybėmis, įeidamas į „valdymo centrą“ savo norais ir ketinimais.
Komentaras. Pavyzdžiui, aš turiu norą mėgautis maistu…
Atsakymas. Tai priklauso žemiškajam gyvenimui. O mes kalbame apie tai, kas yra virš jo. Viskas, kas yra mūsų gyvenime: maistas, seksas, šeima, turtas, valdžia, žinių troškimas –tai mūsų tikrovė.
Tačiau yra troškimų, kylančių virš žemiškosios materijos: sužinoti egzistencijos prasmę, pažinti aukštesnįjį pasaulį, begalybę ir ne tik įeiti į aukštesniojo valdymo sistemą, bet ir ją įvaldžius pamatyti amžinąją gyvenimo tėkmę.

Iš 2015 m. rugsėjo 20 d. pamokos rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Atskleidžiant gyvenimo paslaptis

Toks nenuspėjamas žmogus

Ieškant gyvenimo prasmės

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>