Kanapių legalizavimas atneš milijardą

Egoizmo vystymasis, Krizė, globalizacija

Replika. Šiandien visame pasaulyje legalizuojamos kanapės. Dabar tai vyksta Londone. Manoma, kad valstybė gaus milijardą dolerių, jeigu apmokestins kanapių vartojimą. Be kita ko, sakoma, kad jų legalizavimas sumažins nusikalstamumą ir žalingus kanapių vartojimo padarinius.
Atsakymas. Kanapių legalizavimas nuramins žmones. Kuomet koks nors veiksmas taip plačiai išplinta ir pasiekia tautą, jį būtina įteisinti. Tam priešintis – visiškai nerealu, neprotinga.
Klausimas. Kokia ateitis laukia mūsų?
Atsakymas. Mūsų ateitis kaip narkotinis sapnas. Lengvų narkotikų vartojimas iš dalies ir bus vaistai nuo tos būsenos, kurią mes dabar pradedame patirti. Juk mes išgyvename stiprų stresą, esame didelėje krizėje, kuriai mūsų lygmenyje sprendimo nėra.
Egoizmas ėda pats save panašiai kaip gyvatė, kuri suėda savo uodegą. Mums nieko nelieka daryti, tik jį raminti ir mažinti. Dėl to jo smukimą padedant santykinai nekaltiems (nekenksmingiems) narkotikams galima skatinti.
Dar daugiau, žmonės, kurie norės žengti į priekį, pradės siekti aukštesnių dvasinių tikslų. Likusieji pasiliks tame pačiame lygmenyje, kol tai juos pasieks.
Matome, kad žmonija natūraliai vartoja lengvus narkotikus ir antidepresantus. Žmonės slopina savo blogą nuotaiką, truputį ją pakelia alkoholiu, futbolu – nesvarbu kuo, naudoja visas priemones, kad sunaikintų savyje depresiją ir kaip nors pralinksmėtų.
Klausimas. Išeina, kad dabar Jūs vadinate narkotikais praktiškai visus šio pasaulio pomėgius?
Atsakymas. Aš nežinau, kur yra riba. Iš tiesų, žmogus pats turi ją sau nustatyti, jeigu jis nekenkia kitiems. Be to, viskas priklauso nuo auklėjimo!
Jeigu imsimės auklėjimo, tai geriausiu būdu suskirstysime Žemės gyventojus, kai jie patys sau nustatys ribas ir pamatys save aukštesnio tikslo atžvilgiu: kaip prie jo artėti ir kur vis dėlto priimti kokį nors raminamąjį poveikį.
O šiandien žmonija kol kas nėra pajėgi išsiversti be narkotikų. Žmonės negali gyventi dėl tikslo, kuris jiems dar neatskleistas. Jie nesupranta, kad dabar prieš juos atsiveria išėjimas į aukštesnę būseną, aukštesnę dimensiją. Dėl to jiems nieko nelieka, kaip tik kokiu nors būdu gesinti šią neviltį.

Iš 2016 m. kovo 13 d. TV laidos „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Daugiau šia tema skaitykite:

Britanijoje gali būti legalizuotas kokainas

Pasaulis be turinio

JTO reikalauja legalizuoti narkotikus

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>