Moterys valdžioje

Krizė, globalizacija, Vyras ir moteris

Komentaras. Rašoma, kad ,,Pirmą kartą istorijoje vidinis pasaulio lyderių ratas gali tapti panašus į švietimo įstaigą, kur visi kartu mokosi.“
Esmė ta, kad vis daugiau į valdžią ateina moterų, pavyzdžiui, Anglijos ministrė pirmininkė Tereza Mei, Amerikos prezidente gali tapti Hilari Klinton, OON vadove vietoje Pan Gi Muno gali paskelbti moterį.
Šis reiškinys vadinamas ,,stikline uola“. Jis pasireiškia tuo, kad moterys patenka į valdžią tuomet, kai krizė yra tiek pavojinga, kad vyrai valdžios vengia, nes bijo pralaimėti, ir todėl padeda pakilti moterims.
Tyrinėtojai sako, kad moterys atviresnės komandiniam darbui, negu vyrai.
Atsakymas. Moterys atviresnės, bendruomeniškesnės, mažiau egoistiškos komandoje, darbe. Joms reikalingas palaikymas, jos aplink save lipdo kolektyvą – ratą, o vyrai lipdo piramidę (dominuoja vienas).
Be to, sudėtingose situacijose vyrams atsiranda noras pasislėpti už moters. Jis turi jausti ją šalia, kaip vaikas mamą.
Nesvarbu, kad jis didelis, solidus, sveikas, gali būti ir gerokai pagyvenęs, vis tiek jame veikia tas instinktas. Mus pagimdė moteris, mes auklėti moterų, mes jų maitinti. Moteris mus saugojo, rengė, maitino, prausė, šluostė. Dėl to, kai mes neužtikrinti savimi, jaučiamės maži, mums reikalingas moters, mamos palaikymas. Ne veltui sakoma, kad už kiekvieno sėkmingai dirbančio vyro stovi moteris.
Kita vertus, turime suprasti, kad reikalingas teisingas susiklausymas tarp vyro ir moters. Problema ta, kad mūsų laikais ir vyrai, ir moterys egoistiški, todėl – kas beateitų, nieks nieko gero padaryti nesugebės.
Vyras nebepasislėps už moters, o moteris dėl savo savybių, deja, tik laikinai sušvelnins padėtį, nes nei vieni, nei kiti neturi kolektyvinio valdymo metodikos.
Mūsų pasaulis tampa toks integralus, kad viskas išsibaigė. Ir tai, kad į valdžią ateina moterys tokiose šalyse, kaip Vokietija, Anglija, Amerika, Prancūzija, byloja, kad vyrai jaučia savo neužtikrintumą. Neužtikrintumas glūdi pasąmonėje.
Dėl to gamta (prigimtis) taip ir veikia: į priekį išeina moteris: stipri, valdinga, rami, užtikrinta – tokia, kokią vyrai įsivaizduoja kaip motiną, už kurios sijono galima laikytis.
Klausimas. Ką būsimas šimtmetis mums žada?
Atsakymas. Žinoma, būsimas šimtmetis nežada matriarchato, o rengia rimtų sukrėtimų, nes moteris valdžioje – tai ženklas, kad, iš tiesų, padėtis pasaulyje nepavydėtina.
Turime suprasti, kad į sceną, kad ir kaip sudėtinga, privalo išeiti vyrai. Būtent vyrai turi įvaldyti pasaulio ištaisymo metodiką, pamatyti savo vaidmenį ir jį realizuoti.
O moterys visada prisiderina prie vyrų, ir negalima visko joms užkrauti. Reikia suprasti, kad jos ne savo noru tapo valstybių vadovėmis, o dėl to, kad mes, vyrai, atsidūrėme akligatvyje. Ištaisymas visada turi eiti per vyrus.

Daugiau šia tema skaitykite:

Moters verta vieta

Slaptoji moters galia

Moterų pagalba silpnajai lyčiai

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>