Visur matyti aukštesnįjį valdymą

Dvasinis darbas

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas: Visas problemas mums siunčia Kūrėjas?
Atsakymas: Tai ne problemos, o poveikis mums. Tik aš juos, galbūt neteisingai suprantu ir todėl manau, kad jie nereikalingi, žalingi. Tačiau turiu suprasti, kad viskas kyla iš Kūrėjo, kad tiksliai nukreipčiau į Jį ir užmegzčiau atgalinį, tinkamą ryšį.
Klausimas: Kabalistas mano, kad kiekvieną kliūtį, pavyzdžiui, ligą galima traktuoti kaip teigiamą Kūrėjo poveikį, galintį jį stumtelėti pirmyn?
Atsakymas: Būtinai. Viskas, ką daro Kūrėjas, nukreipta į tai, kad kiekvieną iš mūsų ir visus kartu priartintų prie Savęs. Kad visa supanti aplinka – negyvoji gamta, augalija, gyvūnija, žmogus – nebūtų man kliūtis suartėjant su Juo.
Reikia išmokti matyti visur vien Jo aukštesnįjį poveikį ir pasistengti taip į jį reaguoti. O metodika, kaip pamatyti už visko vieną jėgą – ir yra kabalos mokslas.

#275469

Iš 2019 m. vasario 4 d. TV laidos „Dvasinės būsenos“

Daugiau šia tema skaitykite:

Kaip iššifruoti įvykius?

Iš kur viskas kyla?

 

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>