Mes – visų pasaulių centre

Realybės suvokimas

Pranešimas: Grupė mokslininkų iš Oksfordo išsiuntė į „Physical Review Letters“ darbą, kuriame siūloma, kad norint paaiškinti matomą Visatos dinamiką reikia daryti prielaidą, jog mes esame ypatingoje, „išskirtinėje“ ir unikalioje Visatos vietoje, kur medžiagos tankis anomališkai žemas ir apskritai nebūdingas Visatai. Geocentrizmas spėja, kad mes esame Visatos centre.
Alternatyvus požiūris, žinomas kaip „Koperniko principas“, postuluoja, kad Visata yra vienalytė ir joje nėra kokios nors ypatingos vietos Žemei (arba Saulės sistemai) .
Dabartinės mokslinės teorijos grindžiamos Koperniko principu. Tačiau jis nepajėgia paaiškinti šiuolaikinio mokslinio pasaulio paveikslo.
Atsakymas: Anot kabalos mokslo (TES, 16), mūsų pasaulis yra paskutinė žemiausiojo dvasinio pasaulio Asija pakopa ir yra visų pasaulių centre, o mūsų pasaulio centre yra Saulės sistema, kurios centre yra Žemės planeta, o šios centre yra Izraelis, jo centre – Jeruzalė, kurios centre – Morijos kalva, toliau – Šventykla ir Šventų Švenčiausia (patalpa su ypatingomis relikvijomis). Ir visa tai – atitinka dvasinių jėgų tarpusavio santykius bei poveikį. Tačiau atrodo, kad šiuolaikinis mokslas, artėdamas prie savo pabaigos, po kurios nebegalės kokybiškai vystytis, jau aptinka šį perėjimą, kurio jam neįveikti, ir artėja prie to, ką kabala sakė prieš tūkstančius metų (Ari knyga „Gyvybės medis“, 1 dalis): mūsų materijos pasaulis yra visų apskritimų – dvasinio jėgų lauko viduje:

…Kol nerandam centriniame taške mūsų materijos pasaulio,
Viduje apskritimų visų prasivėrusios tuštumos centre.
Ir taip nutolęs nuo Begalinio – toliau už visus pasaulius,
Ir todėl materialiai taip galutinai žemas –
Juk apskritimų visų viduje yra jis –
Pačiame centre prasivėrusios tuštumos…

Visas Ari eilėraščio “Gyvybės medis” tekstas

Paskaita, skirta Ari eilėraščiui “Gyvybės medis”

„Kūrinio medžiaga“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>