Atskleisti tikrąją gamtos esmę

Dvasinis darbas, Egoizmo vystymasis

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas. Ar tokios atsiskleidžiančios destruktyvios žmogaus savybės kaip tingumas, godumas, pavydas, pasipelnymas, savanaudiškumas – tai egoizmo formos? Jei taip, tai jos taip pat yra ištaisomos veikiant aukštesniajai Šviesai?
Atsakymas. Kabaloje taisomasi kitaip, nei mūsų pasaulyje. Bet kurios, kaip mums rodosi, neigiamos savybės, iš tikrųjų nėra neigiamos. Tai – mūsų prigimtis. O mes per jas turime atskleisti kiekvienam tinkamas, adekvačias priešingas savybes ir taip sukurti pusiausvyrą.
Taigi, mumyse yra, sakykime, keletas šimtų neigiamų savybių, ir kartu su jomis atskleidžiame keletą šimtų teigiamų savybių – priešingą negatyvių savybių pusę, tarsi išversdami jas.
Tarp teigiamų ir neigiamų savybių pradedame jausti gamtos prasmę, jos tikrąją esmę, kurioje nėra nieko teigiamo, nieko neigiamo, tik amžinas tobulas veiksmas, kuris neturi nei pradžios, nei pabaigos. Ir mes visąlaik dalyvaujame jame.
Todėl nesijaudinkite, kad jumyse atsiskleidžia tam tikros negatyvios savybės. Priešingai, džiaukitės tuo, nes dabar galite atskleisti teigiamas savybes, subalansuoti jas ir būtent tarp jų atskleisti gamtos prasmę: ji sukūrė teigiamas savybes ir paslėpė jas, bet parodė jumyse neigiamas savybes, kad jūs, atskleidę teigiamas savybes vietoje neigiamų, rastumėte tiesą – visų šių savybių, visų gamtos dėsnių šaltinį. Visa tai laukia mūsų .
Svarbiausia, jokiu būdu nenusiminti, kad jumyse atsiskleidžia neigiamos savybės. Dar pamatysite, kad vien iš jų ir esate sudaryti. Sėkmės jums tai pamatant!
#261028

Iš 2020 m. vasario 2 d. pamokos rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Koks mūsų taisymasis?

Kaip patikrinti, kad Šviesa veikia?

Nori pakeisti pasaulį – pakeisk save

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>