Tu turi būsimojo pasaulio dalelę!

Dvasinis darbas, Kongresai, įvykiai

Praėjusiame megakongrese gavome Binos kibirkščių, prisipildėme davimo, vienybės, bendrumo pojūčiu – dabar manyje viso to nebėra, tačiau liko šis poreikis, tuščias noras!
Ir, žinoma, aš dėl to kenčiu: man būtina nedelsiant atnaujinti savo ryšį su kitais, pritraukti Šviesą, veikti kartu su visais, sukurti tam visą mechanizmą.
Tačiau visa tai mano pirmojo dvasinio noro pojūtis! Aš pirmą kartą įgijau dvasinį indą, kurio iki šiol neturėjau, turėjau tik gyvūninius ir „bendražmogiškus“ norus. O dabar įgijau Binos tuštumą – artimojo pojūtį, kuris visiškai grįstas davimu.
Pajutau, kad išskyrus mane, pasaulyje yra dar kažkas (ir ne šiaip, kaip objektas naudojimui)! Šis jausmas man atėjo iš Binos.
„Noras patirti malonumą“ to nejaučia: liūtas, kuris nori suėsti elnią, nežiūri į jį kaip į asmenybę. Jis tiesiog priešais save mato šimtą kilogramų mėsos, kurie jam reikalingi tam, kad išgyventų.
Tik iš tokių pozicijų jis vertina viską, kas priešais jį juda. Jis asmeniškai nėra niekaip susijęs su aplinka ir aplinkiniais, jis niekam nenori padaryti žalos.
Tačiau Bina, kuri yra mumyse – tai aukštesnės pakopos dalis, Kūrėjo savybė, ir ji mumyse atskleidžia santykį su „žmonėmis“. Suvažiavimo metu įgyju šį santykį su artimu, jo svarbą, ir per jį gaunu malonumą, prisipildymą.
Kontaktui nutrūkus, jaučiuosi blogai. Ne todėl, kad mano noras tiesiog išaugo, o todėl, kad jis tiesiog jau iš kitos srities, iš dvasinio išmatavimo.
Tai būsimo pasaulio dalelė! Todėl ir pripildyti jį galima tik iš ten – per grupę, studijas, bendrus veiksmus.
Čia ir yra vaistai. Tai ir reiškia eiti Šviesos keliu: pačiam išauginti savyje norą ir iš anksto pasirūpinti jo pripildymu – tobulėti. Visai kaip senukas, kuris eina susilenkęs ir iš anksto ieško, tarsi kažką būtų pametęs…

Daugiau šia tema skaitykite:

Pirmasis dvasinis noras jau yra!

Nuo ko prasideda kūrinys?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>