Dvidešimties milijardų vienybė

Laidavimas

Klausimas: Matome, kad žmogus yra grobuonis. Visas jo egzistavimo tikslas – praryti artimą ir pasiekti savo tikslą. Jeigu pasieksime laidavimą, o Žemėje gyventojų padidės iki 20 – 25 milijardų, kaip visa tai vyks realybėje?
Atsakymas: O kur problema, jeigu bus dvidešimt milijardų žmonių? Įsivaizduokite, kad jie visi – jūsų giminės, kad jaučiatės su jais kaip viena visuma, ir jums visiškai netrukdo tai, kad jie yra su jumis. Atvirkščiai, jūs keičiate savo požiūrį į juos: jums malonu, kai jie visi yra kaip galima arčiau jūsų.
Klausimas: Bet jeigu nėra jokių limitų, kas gi tada atsitiks?
Atsakymas: Kiekvienas sau nusistato limitą. Įsivaizduokite mamą, kuri turi dvidešimt milijardų vaikų. Argi tai jai trukdo, jeigu ji turi viską, ko reikia? Ji egzistuoja Begalybės pasaulyje, kitaip tariant, absoliučios Šviesos, sotumo, pripildymo, gausos pasaulyje.
Žinoma, sunku įsivaizduoti, kaip žmogus keičiasi. Bet jeigu esate šalia mylimojo, kai jis iš tikrųjų – mylimasis, o ne iš išskaičiavimo, tada norite visą laiką būti su juo kartu, visą laiką šalia jo, kaip įmanoma arčiau.
Tai kokia gi problema, jeigu bus dvidešimt milijardų mylimųjų? Jūs nejaučiate, kad tai dvidešimt milijardų. Jūs jaučiate, kad jie visi – kartu su jumis. Ir ši būsena – pati geidžiamiausia, komfortiškiausia.
Iš tikrųjų neišskirstote jų į dvidešimt milijardų – jų nėra, o esate jūs vienas. Tai ir yra vadinama įsijungimu.
Mums trukdo psichologinė problema. Negalime įsivaizduoti, kaip tai bus. Įsivaizduojame, kad esame kūnuose, bet laiduodami jausime ne kūnus, o vidinį kiekvieno potencialą.

Iš 2011 m. sausio 28 d. antrosios pamokos Berlyno kongrese

Daugiau šia tema skaitykite:

Laiminga 7 milijardų mažylių mama

Unikalus kiekvienos sielos diapazonas

Mes visi atsakingi vienas už kitą

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>