Mes gyvename pasaulyje, kurio dar nėra!

Realybės suvokimas

Visi aukštesnieji pasauliai, sudužimas ir nusileidimas iš viršaus į apačią iki mūsų pasaulio, o po to vystymasis šiame pasaulyje iki mūsų laikų – viso to dar negalime vadinti kūriniu! Tik dabar, kai mes vis dėlto pradedame kažką atskleisti ir patys prisidedame prie mūsų praeities vystymosi, galime sakyti, kad artėjame prie kūrimo pradžios. Tie laipteliai, kurios dabar pradedame realizuoti – virsta į kažkokią realią tikrovę.
O tai, kas buvo iki šiol – keturios tiesioginės Šviesos stadijos, Begalybės pasaulio Malchut, visas pasaulių sklidimo iki mūsų pasaulio procesas, mūsų Visatos, Žemės ir žmonijos užgimimas, visa istorija iki šios dienos – tai tarsi grūdas, kuriame slypi visa programa, visas potencialus procesas. Juk kol kas niekas nerealizavo savo valios laisvės! Dar nėra kūrinio! Kol kas niekas nieko nedarė pagal savo paties norą, laisvai rinkdamasis, būdamas atskirtas nuo Kūrėjo.
Tik nuo šiandien prasideda šis ypatingas procesas. O iki šiol – viskas ateidavo iš aukščiau. Ir net jeigu kalbama apie kažkokius veiksmus – ekranus, išskaičiavimus, tai tik ateities atžvilgiu. Be to, apie tai pasakoja žmonės, kurie patys tai pasiekė – iš apačios į viršų. O iš viršaus į apačią tiesiog realizuojama aukščiausioji programa ir tiek.

Iš 2011 m. rugsėjo 1 d. pamokos pagal knygą „Mokymas apie dešimt sfirų

Daugiau šia tema skaitykite:

Nuo ko prasideda kūrinys?

Mūsų pasaulis – tik pradinis atskaitos taškas

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>