Gyvenimo medis ir Pažinimo medis

Dvasinis darbas

Klausimas. Kaip dvasinio pažinimo troškimas susijęs su Pažinimo medžiu? Ir kaip Pažinimo medis siejasi su Amžinybės medžiu?
Atsakymas. Tėra tik vienas – Gyvenimo medis. Tai sistema, kuria aukštesnioji Šviesa nusileidžia iš Kūrėjo.
Ji ateina per įvairių silpninančių šviesą filtrų sistemą, kuri suskaldo ją į daugybę skirtingų poveikių ir palaipsniui silpnina, kad ji ateitų iki mūsų pasaulio plačiai išskleista vėduokle ir paveiktų kiekvieną jo atomą ir elementariąją dalelę.
Taip mūsų pasaulyje mes po truputį pradėjome jausti šį poveikį: iš pradžių kaip paprasčiausiai egzistuojantį, paskui augantį mumyse, kaip augalus, vėliau judantį  tarp mūsų, kaip gyvūnus, ir, galiausiai, bendraujantį tarpusavyje, kaip žmones.
Taip Šviesa augina egoizmą. Jo veikiamas egoistinis taškas pradeda vystyti iš apačios į viršų savo Medį, priešingą Gyvenimo medžiui, besileidžiančiam iš viršaus į apačią. Medis, augantis iš apačios į viršų, vadinasi (gėrio ir blogio) Pažinimo medžiu.
Abu Medžiai papildo vienas kitą ir tampa žmogumi. Kaip pasakyta: „Žmogus – tai medis lauke“. Tokiu būdu iš šių dviejų medžių susikuria sistema, kuri vadinasi žmogus, Adomas.

Iš 2016 m. sausio 10 d. pamokos rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Atlaisvinti savyje vietą Šviesai

Žvilgsnis į Kūrėją iš kūrinio pozicijos

Šis darbas žmogui!

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>