Skyrybos pagal anglus, 3 dalis

Ekonomika ir pinigai, Krizė, globalizacija

Europos „Titanikas“
Klausimas. Kodėl Jūs manote, kad Didžiajai Britanijai bus naudingas išėjimas iš Europos Sąjungos?
Atsakymas. Jei „Titanikas“ skęsta, tai verta kuo greičiau jį palikti, nelaukiant, kol jis nusitemps visus su savimi. Geriau iššokti į jūrą ir plaukti kiek galima toliau nuo skęstančio laivo.
Klausimas. Bet visas pasaulis susijęs integraliais, globaliais ryšiais ir niekas negali tiesiog imti ir išeiti. Iškart po referendumo prasidėjo griūtis biržoje, kuri sukėlė trilijono dolerių nuostolį. Jei tai tęsis, pasekmes pajus kiekvienas. Ką daryti? Negalime iššokti iš laivo ir plaukti kuo toliau, nes šis laivas – visas šis pasaulis.
Atsakymas. Turime suprasti, kad neįmanomas toks didelis, galingas ir glaudus susivienijimas visose srityse ir visuose šio pasaulio lygiuose kaip Europos Sąjunga, jei jis neturi dvasinio pagrindo. Tokia sąjunga negyvybinga, ir tai buvo aišku iš pat pradžių.
Jiems reikėjo skirti bent 10–20 metų specialiam lavinimui, sujungiančiam žmones ir šalis, o ne tiesiog atidaryti sienas.
Vienijimosi pagrindas turi būti visai kitas: kitaip sakant, dėl ko mes vienijamės? Europa norėjo susijungti dėl to, kad įgytų didžiulę ekonominę galią, kuri galėtų pasipriešinti Kinijai ir JAV. Bet tai neįmanoma, juk Kinija turi tvirtą pagrindą – tai viena tauta. JAV – irgi susiformavusi tauta, nors ji jau taip pat pradėjo byrėti, bet dar išsilaikys keletą dešimtmečių.
Neįmanoma egzistuoti taip, kad šios trys šalys grasintų viena kitai ir galvotų kiekviena apie save, nesirūpindamos kitais. Ekonomistams rūpi tik finansinė nauda, todėl juos taip jaudina trilijonų dolerių praradimas. Bet ar galima tikėtis kažko kito, jei veikiame prieš gamtos dėsnius? Akivaizdu, kad viskas baigsis žlugimu ir nuostoliais. Šis laivas neišvengiamai paskęs.
Jei prieš 30–40 metų būtų paklausę žmonių, kurie supranta gamtos sistemas, t. y. kabalistų, tai jie iš karto būtų pasakę, kad ši idėja žlugs. Todėl nereikia stebėtis trilijonų praradimu – tai tik pradžia.
Bus tęsinys…

Iš 2016 birželio 24 d. pamokos „Brexit“ tema

Daugiau šia tema skaitykite:

Skyrybos pagal anglus, 1 dalis

Skyrybos pagal anglus, 2 dalis

Spręsti Anglijai

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>