Tarpininkas atskleidžiant Kūrėją

Dvasinis darbas

Klausimas. Jeigu egzistuoja tiktai Kūrėjas ir aš, kodėl man reikalingas tarpininkas – grupė?
Atsakymas. Kaip gi surasite Kūrėją? Kūrėjas – tai, ką atskleidžiame grupėje, – susijungimo jausmą. Mes esame instrumentas, noras. Kaip galime atskleisti Aukštesniąją jėgą?
Įsivaizduokite, kad esame šviesos vandenyne. Raketa išskrendu už Žemės ribų, randuosi beorėje erdvėje, skrieju aplink Žemės rutulį. Ten matau tamsą! Kas man užstoja šviesą? Niekas! Kodėl aš vietoje šviesos matau tamsą? Dėl to, kad nėra kam grąžinti šviesos, kad pamatyčiau jos atspindį. Mes nematome šviesos, sklindančios tiesiai į mus, mes matome atspindėtą šviesą.
Pagalvokite apie mūsų pasaulio fizikinį reiškinį: kodėl kosmosas juodas. Keleiviai viršgarsinio lėktuvo ,,Konkordas“, pakylančio į labai didelį aukštį, kur mažas pasipriešinimas ir didelis oro išretėjimas, per iliuminatorių mato juodą dangų – ne baltą, ne mėlyną, o juodą.
Būtina suprasti, kad viską pasaulyje galime pajusti tik atstumdami, o ne gaudami. Dėl to man reikalinga grupė, kad sąveikaudamas su ja, atstumdamas ją nuo savęs ir save nuo jos, spręsčiau apie Aukštesniąją jėgą. Ji atsiskleidžia tiktai dėl tarpusavio atstūmimo ir pritraukimo (abipusio) tarp mūsų.

Daugiau šia tema skaitykite:

Kodėl nejaučiame Kūrėjo

Tai buvau ne aš!

Ryšys su draugais – ryšys su tikslu

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>