Su knyga „Zohar“ iki visiško išsitaisymo

Dvasinis darbas

Tarp mūsų pasaulio ir Begalybės pasaulio nėra nieko, išskyrus penkis pasaulius – paslėptis. Aš turiu įveikti šią paslėptį.
Kas nuo manęs paslėpta? Duodančiojo jėga, davimas ir meilė. Aš turiu ją atskleisti, priklausomai nuo mano savybių panašumo su ta pačia davimo ir meilės jėga, vadinama „Kūrėju“.
Kaip galiu nors kažkaip tapti panašus į Kūrėją? Aš tikiuosi, kad knyga „Zohar“ atskleis man kažkokią savybę, panašią į mano ištaisytą būseną, Kūrėją, Begalybės pasaulio Malchut, Zeir Anpin arba Šviesą.
Aš laukiu, kad knyga paveiks mane taip, kad manyje atsiras davimo ir meilės savybė. Tam  skaitau knygą „Zohar“. Priešingu atveju, kam man ją atsiversti?
Klausimas: Vadinasi, su knyga „Zohar“ dirbama ant visų 125 pakopų?
Atsakymas: Suprantama! Taip rašo Baal Sulamas „Įvade į knygą Zohar“. Knyga „Zohar“ apima visas 125 pakopas.
Ir todėl iš tos pačios aukštumos, iš Begalybės pasaulio ji veikia mus, ištaisydama mus visose pakopose – kol visiškai neišsitaisysime.
Ir todėl ši knyga yra mūsų vedlys kelyje – nuo dabar iki išsitaisymo pabaigos.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Zohar“ – Begalybės Šviesos šaltinis“

„Apie ką kalbama knygoje „Zohar“

„Zohar“ – tai siauras tiltas į dvasingumą“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>