Pradedančiųjų klausimai – 7

Dvasinis darbas, Klausimai ir atsakymai

Klausimas (iš dienoraščio vokiečių kalba): Galbūt Šviesa veikia mus, net jei nieko apie kabalą nežinome, bet jaučiame, kad tai vilioja. Galbūt, mums neįsisąmoninant, prabunda ankstesni gyvenimai, kuriuose intensyviai studijavome kabalą, – ir tuomet imame jos siekti?
Atsakymas: Jei žmogus susitelkia kabalos studijoms, vadinasi, jame pasireiškė rešimot – pirmą kartą arba galbūt jis tęsia studijas šiame gyvenime. Netgi jei apie kabalą nieko nežinome ir nestudijuojame jos, vis tiek kiekviename iš mūsų nuosekliai pasireiškia rešimot ir veda prie kabalos.

Klausimas (iš dienoraščio vokiečių kalba): Ar sunkumai, patiriami studijuojant kabalą, – tai sutrauktos formos, neilgos kančios, kurios mus ištiktų ir tuo atveju, jei jos nestudijuotume?
Atsakymas: Be abejo, bet studijuojant kabalą sunkumus lydi meilė ir supratimas, mes įsisąmoniname juos, o ne išgyvename kaip tikrovę.

Klausimas (iš dienoraščio vokiečių kalba): Ar jėga, kuri mus veikia, jei norime dvasiškai tobulėti, vadinama tiesiog „Šviesa“ todėl, kad „apšviečia“ tamsą, t. y. tai, kas nesuvokiama, – ir tada toji jėga tampa suvokiama?
Atsakymas: Taip, tiek, kiek su ja supanašėjame.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>