Žiniasklaidos pertvarkymas

Auklėjimas, vaikai, Ekonomika ir pinigai, Krizė, globalizacija

Klausimas: Kiekvienas verslininkas siekia surasti naujų klientų. Paprastai tai atliekama per reklamą. Tačiau naujausia apklausa parodė, kad 80 proc. verslininkų sumažino savo reklamos biudžetą iki nulio, nes ji neveikia. Koks yra žiniasklaidos vaidmuo?
Atsakymas: Tikrasis žiniasklaidos uždavinys – vienyti žmones. Kur šiuo metu šios masinės informacijos priemonės? Kam jos dirba? – Visiškai laukinės žiniasklaidos priemonės veikia prieš bendrą žmonių masę!
Todėl, visų pirma, reikia pertvarkyti žiniasklaidą. Įsivaizduokite, kaip pasikeistų bendras pasaulio paveikslas, jei miesto žiniasklaida užsiimtų visuomenės švietimu ir auklėjimu.
O finansuotų ją tie patys įmonių vadovai, verslininkai, nes žiniasklaida užsiimtų visuomenei naudingu darbu, auklėtų žmones, o ne bandytų prakišti jiems nereikalingus beverčius daiktus. Gyventojai padedant žiniasklaidai pasitemps, padėtis mieste pasikeis  – už tai verta mokėti!
Praktiškai viskas priklauso nuo tų verslininkų, kurie vadovauja žiniasklaidai, nes jie suteikia jai darbą, jie moka!
Jei verslininkai susivienys, tai galės diktuoti savo kainas ir užsakinėti muziką. Todėl žiniasklaida negalės veikti kaip anksčiau, ji turės imti prieinamą kainą už teisingos informacijos apdorojimą, jos patalpinimą, pristatymą. Tai jos funkcija. Kurie nesugebės to, išnyks. Apskritai, aš manau, kad šis persitvarkymas jau yra užuomazgos būsenoje.

Iš 2013 m. rugsėjo 16 d. TV programos „Per laiką“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>