Iš kur kyla priešiškumas kabalos mokslui?

Kabala

Klausimas. Mano dukrytė atsisako ragauti kažkokį maistą, sakydama, kad jis neskanus, net neparagavusi. Paaiškinkite šio reiškinio kilmę. Atrodo, kad daugeliui žmonių kabalos mokslas sukelia panašią atmetimo reakciją, nors jie nesupranta jo esmės. Šio reiškinio supratimas labai padėtų paskleisti kabalos mokslą pasaulyje.
Atsakymas. Jei nejaučiame kažkieno skonio, to ir nenorime. Tačiau paragavę pradedame jo geisti, nes liko „rešimo“ – skonio įspūdis.
Kabalos mokslo atmetimas – tai taip pat „rešimo“ nebuvimas, nes kabalos mokslas priešingas mūsų prigimčiai, jis kalba apie egoizmo ištaisymą, o juk egoizmas ir yra žmogaus esmė. Ir todėl tik tie, kurie jaučia įspūdį iš buvusios dvasinės būsenos, pradeda studijuoti ir realizuoti kabalos mokslą.

Daugiau šia tema skaitykite:

Kodėl mus kritikuoja?

Kuo ypatinga mūsų organizacija

Kabalos užduotis

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>