Mano mintys Twitteryje (2017 02 12)

Krizė, globalizacija, Twitter

Pasaulis ir vėl atėjo į krizę, kaip senovės Babilone. Ir vėl reikia Abraomo vienybės metodikos, kad atvestume visą pasaulį į jo tikslą.

Kaltas ne Trampas. Pereinama į naują vystomosi pakopą. Dėl to degraduoja socialiniai ryšiai, šeima, visuomenė, ekonomika, politika.

Henris Fordas, straipsnis „Tarptautinis žydiškumas“: „Visuomenė turi reikalauti iš žydo išpildyti senąją pranašystę – palaiminti visas tautas.“

Trampas rodo, kad kai yra internetas, kitos ryšio priemonės, JTO, žiniasklaida nėra būtini.      Bendraujame ir PAMAŽU sprendžiame visas savo problemas.

Kabalos nuomonė: pasaulis privalo pereiti į naują platformą. Su Trampu šis perėjimas gali būti sklandus. Kitaip jis baigsis krize ir karu.

Pasakykite Suomijai: BBP (bazinės besąliškos pajamos) projektas pavyks, kai jį gaunantys dirbs ir mokysis pagal vienijimosi metodiką.

Aiškiai išryškėjo liberalių Europos valdžių negebėjimas spręsti esamų tautos problemų, jos manipuliuodamos žiniasklaida tegali išsaugoti savo valdžią.

Daugiau šia tema skaitykite:

Mano mintys Twitteryje (2017 01 30)

Mano mintys Twitteryje (2017 02 02)

Mano mintys Twitteryje (2017 02 14)

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>