Imliausia auditorija

Platinimas

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas. Jūs esate mūsų dvasinis vedlys šiame pasaulyje. Ar yra koks nors paaiškinimas, kodėl pasaulinė grupė turi rusakalbį mokytoją?
Atsakymas. Esmė ta, kad rusakalbė auditorija imliausia pasaulyje, dėl kelių priežasčių.
Visų pirma, pagrindinė žydų tautos masė gyveno Rusijos caro ir Rytų Europos teritorijoje, persmelkdama šią teritoriją kabalistinėmis idėjomis. Tai labai daug reiškia. Pati žemė pradėjo auginti kabalistus.
Antra, jei kabala atsiskleidė, pradedant nuo XVI a., nuo Ari, kuris gyveno Izraelyje, Cfate, tai pagrindinis jos vystymasis vyko Rusijoje Lietuvos, Baltarusijos ir Ukrainos teritorijose, kur gyveno kabalistai.
Daugybė kabalistinių knygų, žinomų iki šių dienų, medžiaga iš kurių mes aktyviai naudojamės, buvo parašytos šiose vietose XVII–XIX a. Taigi, teritoriniu požiūriu Rusija yra šiuolaikinės kabalos pramotė. Dėl to iš čia ir atsirado ši dalis žydų ir ne tik žydų tautos, tokia imli kabalai ir siekianti dvasinio suvokimo.
Aš matau, kad šie žmonės linkę į kabalistines žinias, sveikinu juos ir labai rūpinuosi, kad patenkinčiau jų dvasinius siekius.
Kabala – tai gyvenimo prasmės ir visos visatos struktūros suvokimas. Ji aiškina, kaip veikia ši sistema, kaip ji yra užsukta, kaip žmogus gali veikti ją ir t. t.
Todėl, tikriausiai, neatsitiktinai, aš esu rusakalbis. Ivritą aš moku tik kabalos rėmuose, o gimtoji kalba man – rusų, aš mąstau ja, jaučiu ja. Su tuo neįmanoma išsiskirti, nors aš ir persikėliau į Izraelį 1974 metais. Toks mano likimas.
#243236

Iš 2018 m. gruodžio 2 d. pamokos rusų kalba

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>